PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320890}

Push

6,4 45 812
ocen
6,4 10 1 45812
4,8 5
ocen krytyków
Push
powrót do forum filmu Push

To by nie było takie głupie i "nieprawdopodobne". Ale przyjemnie się oglądało całkiem.

ocenił(a) film na 7
gejszon_to

Mi się podobało i chętnie bym obejrzała drugą część ;)

ocenił(a) film na 8
gejszon_to

Możemy przyjąć, że krzyczeli ultradzwiękami i wtedy wszystko będzie zgodne z logiką i prawami fizyki. Przy odpowiedniej mocy i częstotliwości tniesz jak nożem wszystko co twarde, przy innej częstotliwości energia "zatrzyma się" na cieczach, czyli nawet by się zgadzało z filmem bo po ataku krzykacza miał krwotoki wewnętrzne.

gejszon_to

Krzykacze byli bardzo fajnym akcentem science-fiction, obok paranormalnych zdolności głównej bohaterki :)

ocenił(a) film na 7
gejszon_to

Fajnie jakby dwójkę zrobili i trochę bardziej się przyłożyli, bo rzeczywiście film ogląda się przyjemnie. Poza takimi aspektami jak między innymi Ci śmieszni krzykacze, to jest bardzo dobrze ^^

ocenił(a) film na 7
gejszon_to

rację ma ten co najgłośniej krzyczy... :D

użytkownik usunięty
gejszon_to

na początku jak usłyszałem tych krzykaczy to pomyslałem "co to za dziecinada?", bo wyglądało to trochę tandetnie, ale potem jako się film rozkręcił i nabrało to sensu.

gejszon_to

Też mnie to zdystansowało do filmu, a uważam, że jeśli ktoś się bierze do filmu akcji science fiction, to lepszy efekt osiąga, gdy nie mnoży dziwnych zjawisk, bo to, co dziwne, silniej działa, gdy dzieje się w zwykłości, powszedniości.

ocenił(a) film na 7
Wydmin

Pomyślałem sobiez, jak śmiesznie musiało to wyglądać podczas kręcenia. Typy stały, darły morde "aaaaaa" i nic się nie działo :D

ocenił(a) film na 7
gejszon_to

Krzykacze to dobry i oryginalny motyw, sprawdzili się jako postacie drugoplanowe :) To jednak kino mające dostarczać rozrywki więc nie musi być wszystko tak na poważnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones