PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187479}
7,4 10 627
ocen
7,4 10 1 10627
7,9 9
ocen krytyków
Pusher II Krew na rękach
powrót do forum filmu Pusher II - Krew na rękach

Az strach pomyslec, ze ludzie w taki sposob zyja. Juz pomijajac srodowisko gangsterki, o ktorej nie mam pojecia, to to zlo, ktore jest tu pokazane. Nie wiem, czy nie troche na przerost koncowa metamorfoza glownego bohatera, ale film jak najbardziej polecam. osoby wrazliwe na pewno beda bardzo poruszone, wrecz w niektorych momentach mialam ochote zamknac oczy. moze to glupie, ale po filmie dlugo rozmyslalam nad tym w jakim srodowisku dzieci sie wychowuja i skad sie biora potwory. 7/10

jeszcze dodam, ze bardzo sie ciesze, ze stacje jak canal +, cinemax i ale kino pokazuja nam kino skandynawskie i to ostatnio w duzej dawce , wreszcie jest co ogladac

ocenił(a) film na 3
nika87

to nie jest dokument tylko fikcja

schiz

uważasz, że takie rzeczy się nie dzieją ? są gorsze patologie. Film dobry, 7/10.

ocenił(a) film na 3
ZycieCarlita

konkretnie pewnie ze sa.ale komentujaca zalamuje rece jak by reportaz ogladala!
film slaby!

schiz

przepraszam, ze filmy dla mnie to cos wiecej niz rozrywka

ocenił(a) film na 3
nika87

NIE MA ZA CO.

ocenił(a) film na 9
schiz

siema grasz moze w metina ???

ocenił(a) film na 7
nika87

Miałem podobne przemyślenia podczas oglądania filmu - zastanawiałem się jak to jest żyć w ich świecie. Brak jakiejś perspektywy, brak myślenia o konsekwencjach - jest tylko tu i teraz, działanie pod wpływem impulsu. Jak dla mnie to świat płynący równolegle do 'naszego poukładanego życia' - świat, który istnieje, mamy jakąś świadomość, że jest ale nie dopuszczamy go do wkroczenia w nasze życie.

Bardzo dobry film, który płynnie nawiązuje do poprzedniej części i jest kontynuacją błędnego koła wpadania w tarapaty bez głębszego zastanowienia się nad swoim zachowaniem. No i końcówka, która stawia więcej pytań niż daje odpowiedzi.

ocenił(a) film na 3
Wiktorek

NUDA NUDA NUDA

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
nika87

Zbudź się i przetrzyj oczy. Poczytaj np o ustaszach (chorwaccy katolicy) albo o up-owcach (ukrainscy banderowcy) i zbrodniach których dokonywali. Następnie idź dalej spać... Z tąd się właśnie biorą potwory, nie z bajek...

gebels82

wyrażenie "poczytaj" w twoim poście = nie potrafisz czytać ze zrozumieniem
a tak w ogóle to "stąd" nie " z tąd"

ocenił(a) film na 7
nika87

To zabłysnęłaś wyższością opakowania nad treścią. Tylko co to wnosi do dyskusji. 87 to chyba rocznik w nicku więc nie trzeba komentować. Pozdro. I tak nie ma sensu kłócić się z Tobą bo szkoda czasu. Miłych snów w Twojej bajce słodziutka. Pa

ocenił(a) film na 7
gebels82

Brawo. Nie ma to jak merytoryczna rozmowa. A jeszcze ciekawiej jest popłynąć po kimś i zamknąć rozmowę błyskotliwą aluzją do wieku i płci.
Szkoda tylko, że dużo lepiej wypada młodsza koleżanka jeśli chodzi o poziom dyskusji, ORTOGRAFIĘ i zrozumienie tematu.

Jeśli chcesz dyskutować o historii i zbrodniarzach wojennych to idź na odpowiednie forum, bo z tego co mi wiadomo tu jest miejsce na dyskusje na temat filmu...

Btw. jeśli chcesz robić wycieczkę do mojego wieku to pomyśl dwa razy, bo może wyjść na to, że piszesz też o sobie...

ocenił(a) film na 7
Wiktorek

Wiki jak by ci to napisać to nie byłą to żadna merytoryczna rozmowa jak to określiłeś, tylko właśnie celowe "popłynięcie" (jak to określiłeś) po bardzo naiwnej pierwszej wypowiedzi z pewnością miłej koleżanki. Co do ortografii to zgadzam się że powinno jej się trzymać i dobrze że koleżanka zwraca uwagę itd. lecz to nie ortografia stanowi o sensie zdania (choć wiele osób używa jej jako argumentu w dyskusji hehe).
A tak "By the way" to jak chcesz koleżankę zaprosić na kawę to pisz do Niej a nie do mnie (ja w sumie też bym ją zaprosił ale pewnie już jest na mnie obrażona ;)
A po drugie "By the way" to Bardzo dobrze napisałeś w Jej obronie z jednym wyjątkiem. Nie pisz komuś żeby myślał dwa razy (troszkę chamstwem zalatuje)

ocenił(a) film na 7
gebels82

Ty jesteś mniej ogarnięty niż Tony na początku filmu...

użytkownik usunięty
DivineUser

Dokładnie koleżka myśli że wie co to piekło a tak naprawdę to pewnie nie wie co to niebo:)

gebels82

no tak, rocznik 82 to już dwa pokolenia więcej, przez te 5 lat różnicy stałeś się encyklopedią filmu i można mieszać gówniarę z błotem, gościu z nikiem od pierwszego propagandysty III rzeszy (tak wiem, pewnie chodziło o pitbulla), jesteś qurwa niepoważny

ocenił(a) film na 7
nika87

Dwójka jest tak samo dobra jak jedynka i z podobnym zakończeniem czyli takim niby nie zakończeniem czego nie lubię ale tutaj akurat nie było to takie złe.Również było mi żal przede wszystkim tych dzieci wychowujących się w takiej patologi.Moja ocena 7/10.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
nika87

Zgadzam się. Niby człowiek jest świadom, że w tego typu środowiskach dzieje sie źle, ale co innego jak się ogląda film i "uczestniczy" w życiu bohaterów.Podoba mi się określenie: potwory- jest bardzo trafne, bo niestety z takiego światka nie wychodzą dobrzy ludzie( nie licząc wyjątków)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones