PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187479}
7,4 10 639
ocen
7,4 10 1 10639
7,9 9
ocen krytyków
Pusher II Krew na rękach
powrót do forum filmu Pusher II - Krew na rękach

Niezły film

ocenił(a) film na 6

Gorszy od jedynki ale obleci

użytkownik usunięty
roland_roland

W czym gorszy?

ocenił(a) film na 10

dokladnie, w czym?

ocenił(a) film na 8
roland_roland

Dokładnie w czym?Uzasadnij w jakiś sposób swoje podejście że obleci. ja osobiście spodziewałem się strasznego badziewia bo wiadomo że sequel trudniej zrobić na podobnym poziomie jak pierwszą część, ale w tym przypadku uważam że obie produkcje są porównywalne i szczerze dwójka podobała mi się tak samo jak jedynka.Sądzę że nie tylko mnie.

ocenił(a) film na 6
Shade83

W pierwszej części o coś chodziło, była konkretna sytuacja z Frankiem, natomiast w drugiej części brakowało konkretów, po prostu Tony wyszedł z więzienia i się kręcił po mieście szukając zajęcia.

ocenił(a) film na 8
krokodylmariusz

W dwójce chodziło o to samo co w jedynce, kryminalne sprawki ,chęć zarobienia szmalu, więc argument w stylu :była konkretna sprawa z Frankiem to żaden argument, równie dobrze mogę napisać że w dwójce masz konkretną sprawę z Tonym.

użytkownik usunięty
Shade83

Brawo :D

ocenił(a) film na 7
Shade83

Jedynka rządzi. Brakowało mi jak cholera Milo i Radovana, ale trzeba było się z tym pogodzić, bo to historia Tonny'ego i jego zmagań z otaczającym środowiskiem. Teoretycznie dwójka powinna o niebo przebijać jedynkę. To, czego brakowało w jedynce to trochę głębszego studium postaci, mimo, że Kim Bodnia robił tak zajebistą robotę, że bez tego się obeszło. Tutaj można powiedzieć, że siedzimy w psychice Tonny'ego i możemy odczuć to co on czuje. Muszę przyznać, że naprawdę poczułem pustkę kiedy jego ojciec na ślubie zaczął go szykanować i na dodatek faworyzować Oen'a.

Realizm oczywiście nie szedł z poziomu - trochę to zabrzmi dziwnie, ale nawet pikanie drogowskazu wydawało się tak znajome jakby historia naprawdę działa się tuż za moim oknem. Brakowało mi trochę więcej przemocy, którą się udławiłem w sensie pozytywnym podczas oglądania jedynki. No i jeszcze odczuwałem brak konkluzji, co jest logiczne ponieważ czeka jeszcze na mnie część trzecia, ale mimo wszystko nie czułem jakby to było zakończenie pełnometrażowego filmu.

ocenił(a) film na 8
lepeczynlcn

Dla mnie każda część rządzi i każda nas swój sposób to mistrzostwo.Jeżeli dławiłeś się ilością przemocy w jedynce to trójka cię zniszczy.Jeżeli brakowało ci Milo i Radovana to trójka ci to wynagrodzi ..................................z nawiązką.

ocenił(a) film na 10
lepeczynlcn

Radovan to moj Idol, kazda czesc miazdzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones