PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186029}

Pył i krew

De terre et de sang
7,3 18
ocen
7,3 10 1 18

Pył i krew
powrót do forum filmu Pył i krew

Solidna produkcja telewizyjna z kilkoma niezłymi /Rey, Warner, Cassel, Blessed, Cavalli, Berteloot/ aktorami w tle. Odświeżył bym sobie chętnie ten obraz, po po kilkunastu latach zachodzi mi już mgłą.

de_Franco

Film ma wspaniały klimat!!!A jego ścieżka muzyczna jest fascynująca i bardzo zapada w pamięć...Film jest praktycznie w Polsce niedostępny,tylko na starych kasetach vhs.Ale dużo bym dał za dvd z tym filmem,może wyświetli go telewizja,warto,kultowy choć zapomniany trochę film...Z kaset nie daje się przegrać na płytę...

GGGGG_2005

A co to znaczy, że z kasety nie daje się zgrać na dvd?
Mam akurat vhs z tym filmem i szukam kogoś kto by miał sprzęt do zgrania tego filmu

aetius_2

Po prostu nagrywarka wykrywa że kaseta vhs ma zabezpieczenia antypirackie i blokuje mi ,,record'',wyświetla tez komunikat...a też myslałem że stare vhs nie zrobi żadnej niespodzianki.W sieci nie ma plików z filmem niestety...
Są sposoby żeby to obejść,ale już nie próbuję,jak chcę to wrzucam kasetę do comba i oglądam...

GGGGG_2005

Cześć!
Widzę, że temat poruszony dawno temu, ale spróbuję odświeżyć forum ;)
Szukam jakiejkolwiek wersji tego filmu... Telewizja raczej nie wyemituje go, ponieważ nie jest "poprawny politycznie", więc jeśli posiadasz kasetę VHS to jesteś ostatnią nadzieją na jego dostępność. Czy próbowałeś później zgrać film? Widzę, że rozmawialiście o tym 7 lat temu, a technologia idzie do przodu i można dziś spróbować innych metod ;)
Byłabym wdzięczna za wiadomość, jeśli jeszcze ktoś bywa na tym forum. Zależy im ogromnie na filmie, więc ozłocę każdego kto mi pomoże go zobaczyć :)
Pozdrawiam!
HD

juna13

tu masz po niemiecku z youtub'a ale kijowa jakosc. Trafilem tez przypadkiem na ten film ktorego poszukiwalem od dawien dawna...https://www.youtube.com/watch?v=6D4c54Tuwj4

juna13

https://www.amazon.de/Schwert-Leidenschaft-Limited-Jean-Yves-Berteloot/dp/B01N56 10W7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones