PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186029}

Pył i krew

De terre et de sang
7,3 18
ocen
7,3 10 1 18

Pył i krew
powrót do forum filmu Pył i krew

witam,

ma ktoś moze ten film, bo z tego co wiem nie ma go na dvd.

Magister_Perotinus

ale jest,nawet teraz na vhs,na allegro...potem zgrasz sobie na dvd i już.
albo szukaj za granicą,lub pozostaje tv.

GGGGG_2005

bla, bla, bla głupoty niekonstruktywne pisać potrafi każdy...
Film nigdzie nie jest dostępny i chyba nigdy nie był wydany nawet na
vhs.Jedyne co to archiwa telewizyjne mogą go posiadać ale raczej nie w tym
zacofanym kraju.

Magister_Perotinus

Film był wydany na vhs-ale niestety nawet na allegro nie można go dostać. Posiada go ktoś może? Albo ma zgrane na dvd ?

klano3

...mam ten film na vhs i własnie co mój znajomy próbuje go skopiować na współczesny nośnik. Problem w tym, że ta kaseta ma jakieś zabezpieczenia i kody. Czas pokaże czy da się to zgrać.

aetius_2

Jakby się udało to daj znać. Bo wiele słyszałam o tym filmie, ale zdobyć go nie mogę :/

klano3

Niestety nie mam dobrych wieści: film nie jest do zgrania z vhs-u, bo jest to kaset kodowana. Żeby go ominąć to potrzebne jest dodatkowe urządzenie przechwytujące.I tak podobno wtedy jakość jest do bani zatem gra nie jest warta świeczki. Niestety również w sieci nigdzie tego filmu niema: ani na torrentach ani na innych piratach, co więcej nigdy nie wyszedł na dvd. Szkoda bo film jest o niebo lepszy niż bajka Królestwo Niebieskie.

aetius_2

Ojej :(( Ja też już przeszperałam cały net i nic... Ty przynajmniej jeszcze możesz sobie na vhs obejrzeć :) Trudno się mówi-może kiedyś się ukarze na dvd.

Magister_Perotinus

Mam ten film na dwóch kasetach vhs ,niestety nie do skopiowania,zabezpieczony kodem .Moja nagrywarka DVD wykrywa to zabezpieczenie i nie przegra z kasety,a szkoda...Głównie chodzi mi o ścieżkę dźwiękową ,a tę mógłbym pozyskać z konwersji filmu na DVD do mp3 [za pomocą DVDVideoSoft Free Studio].Może telewizja kiedyś puści ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones