PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788659}

Qui pro quo

L'un dans l'autre
5,6 792
oceny
5,6 10 1 792
Qui pro quo
powrót do forum filmu Qui pro quo

Ja rozumiem, że tzw. atrakcyjność różnymi drogami chodzi, ale przez cały film nie pasował mi ten zestaw: Pierra, zrobionego na nieświeżego, z postawionymi trzema piórkami włosów na głowie i zjawiskowej Penelope. Chyba każdy aktor francuski, którego znam byłby przystojniejszy od niego..
Nie było też aż takiej różnicy intelektualnej czy finansowej, która by mogła ewentualnie uzasadnić tę różnicę.
Dla mnie casting się nie popisał - z tego tytułu gwiazdka mniej.

Rajwant

Idąc tym tropem chcesz żeby dalej budowano nierzeczywisty wizerunek świata pełnego ładnych ludzi? Na okładkach mają wciąż być tylko piękne modelki poddane dodatkowemu retuszowi? Masa dziewcząt ma robić sobie krzywdę dążyć do modelu który jest nierealny? Gdzie nie ma miejsca dla ludzi niepełnosprawnych, inwalidów?

Mamy segregować ludzi na ładnych i brzydkich? Ładna kobieta nie może być z brzydkim mężczyzną chyba, że jest od niej bogatszy albo inteligentniejszy?

Ja wiem, że lepiej się ogląda ładnych prezenterów niż osobę z kikutem ale to może przez to, że zostaliśmy do tego przyzwyczajeni. Wygłaszanie takich poglądów jak Twoje tylko jeszcze bardziej nakręca tę machinę.

WTF?

ocenił(a) film na 5
Bzium_3

To Twoja nadinterpretacja.
Twój wpis jest bardzo emocjonalny (pełen atak), co tylko pokazuje, że coś Cię na "duszy uwiera" w tym temacie.
Wybacz, ale nie chce mi się zbytnio dokładać Tobie paliwa do dalszego plucia, więc na tym zakończę..
Pozdrawiam ciepło.

ocenił(a) film na 5
Rajwant

Sorry za "plucie"..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones