PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9265}

Różowa Pantera

The Pink Panther
7,2 10 292
oceny
7,2 10 1 10292
6,0 3
oceny krytyków
Różowa Pantera
powrót do forum filmu Różowa Pantera

STARE DOBRE KINO!!!

ocenił(a) film na 9

Po kilku latach odświeżyłem sobie "Różową Panterę" i muszę powiedzieć, że zabawa wciąż jest znakomita. Przede wszystkim film posiada świetny klimat i znakomitym pomysłem było osadzenie akcji w zimowym kurorcie Cortina d'Ampezzo. Scenariusz jest znakomity - nie dość, że intryga fascynująca, to jeszcze wpleciona w nią piątka bohaterów jest bardzo wyrazista. Udało się skompletować znakomitą ekipę aktorską - każdy z tej piątki wprowadza do akcji coś "swojego", wyjątkowego. Oczywiście na czoło wysuwa się tutaj inspektor Clouseau, genialnie zagrany przez Petera Sellersa gamoniowaty stróż prawa o gołębim sercu. Humor w tym filmie jest subtelny, nie nachalny, gagi są niby proste, ale uśmiałem się przy nich co niemiara. No i na okrasę cwana i sprytna Capucine i elegancka Claudia Cardinale, nie wspominając już o dżentelmenie-złodzieju Davidzie Nivenie. Podsumowując, jest to szacowny klasyk swojego gatunku, przy którym większość współczesnych komedii wypada blado. 9/10.

ocenił(a) film na 9
adam05

I to jest postawa godna kinomana.Obejrzeć oryginał.I ocena słuszna.Bo 10/10 to jest max i nie można nim szafować.A na remaku 10/10 to norma.

ocenił(a) film na 10
adamir19

Również popieram!

ocenił(a) film na 10
adam05

Pełna zgoda!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones