PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107986}

Różowa Pantera

The Pink Panther
6,2 34 622
oceny
6,2 10 1 34622
4,3 6
ocen krytyków
Różowa Pantera
powrót do forum filmu Różowa Pantera
ocenił(a) film na 9
Lady_M

Również poszukuję tytułu tej piosenki... Może ktoś wie?

Iziun

przyłączam się ludzie odpowiedzcie!! wg. mnie to bardzo fajny kawałek, szczególnie jego początek :)

ocenił(a) film na 2
Lady_M

Hehehe , to i ja się dołącze ;)
Tez jej szukam.
pozdro

Lady_M

A ja wiem!!
'Woman like me' :D Znam juz tytul ale gorzej z piosenka bo nigdzie jej nie ma... :/

ocenił(a) film na 2
Lara810

Hmm...to jak znajdziesz to daj znac, ja tez poszukam , dzieki za tytuł :)

Lady_M

A ja jush tą piosenkę znalazlam =) Pewnie chcecie żebym wam przeslala?? Ale to nie morzliwe ostatnio chcialam przeslać jakąś piosenke jednej osobie to się nie wyslalo a czekalam chyba godzinę

Annie_Bunton

Moge Cie poprosic o tą piosenke( 1985_monikas@wp.pl ) ?? Co prawda znalazłam ją ale to jest kawałek wyciety z filmu ,wiec jakosciowo tragedia no i sa dialogi :( Z góry bardzo dziekuje

ocenił(a) film na 2
Annie_Bunton

Szkoda....jakby jednak coś ruszylo to proszę Cię o przesłanie :) ja_77@interia.pl
pozdro

Lady_M

To ja tez bym prosila o przeslanie jak bys mogla:) Z gory dzieki:*
Moj adres: mita65@wp.pl
Mi sie tez sciagnelo wersja kinowa,tragedia:/

Lady_M

Jak pisalam ta wcześniejszą wypowiedz to wlasnie mi się ściągalo okazalo się że to jest tylko wlasnie fragment wycięty z filmu to tak jak ktoś by byl w kinie i to nakręcal a ludzie ciśgle się smieją

Lady_M

Ale wiecie co ja jeszcze poszukam jak coś to dam znać ale nie podawajcie swoich e-maili i tak u mnie nic nie rószy jak znajde to podam wam strone i sobie ściągniecie

Annie_Bunton

To ta piosenka z sceną w studiu? Mi się podobała chyba bardziej ta końcowa. Chyba, że to ta sama... Chyba tak...:)

ocenił(a) film na 6
Lady_M

witam to jest dokładnie :

Beyonce - A Woman Like Me, dziwi mnie jedno,ze nawet na soudntracku jej nie ma. Również jej poszukuję. Jesli ktoś by był w jej posiadaniu , proszę podesłac na :

www.yousendit.com

Pozdrawiam

Lady_M

NIE MA !!! Tej piosenki nie ma ani na najnowszej płycie Beyonce ani na płycie z soundtrackiem choć na tej drugiej miała być. Najprawdopodobniej możemy wyczekiwać tej piosenki wraz z następną płytą Beyonce lub w postaci singla.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones