PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467136}

Radio na fali

The Boat That Rocked
7,5 33 743
oceny
7,5 10 1 33743
6,9 12
ocen krytyków
Radio na fali
powrót do forum filmu Radio na fali

Wspaniała muzyka!

ocenił(a) film na 10

Dlaczego już nie ma prawdziwego rock'n'rolla?

ocenił(a) film na 7
Emillia_

Bo publika mniej wymagająca. Co ich obchodzą jakieś solówki, blues....

ocenił(a) film na 10
Krasnoarmiejec

dokładnie

ocenił(a) film na 10
Emillia_

ludzie nie wiedzą co dobre! Ja obecnie słucham tylko muzyki z lat 1960-1985. Współczesna muzyka nie ma wartości

ocenił(a) film na 10
meggowata

Tak współczesna muzyka nie znaczy. Nawet teksty są bez sensu....

ocenił(a) film na 8
Emillia_

Muzyka z lat 50-60 jest świetna, ale chyba jednak warto zwrócić uwagę, że poziom tekstów też czasami nie sięga zenitu.

Emillia_

Zgadzam się z wami wszystkimi !!!

ocenił(a) film na 8
LuCypher

wystarczy poznać trochę współczesnego rocka żeby znaleźć w nim coś godnego uwagi, oczywiście nie ma już zespołów na miarę Led Zeppelin ale też bez przesady, że współczesna muzyka nic nie znaczy i teksty są bez sensu.

ocenił(a) film na 9
grondas8

Myślę że żle się wyrazili - Współczesna muzyka popularna (czyli... ehhh... modna na szeroką skalę) nic nie znaczy. I tutaj muszę się zgodzić.

ocenił(a) film na 8
Kulasisko_Pospolite

myślę, że zadając pytanie "Dlaczego już nie ma prawdziwego rock'n'rolla?" chodziło im o rock'n'rolla, a nie o pop, więc nietrafna odpowiedź.

ocenił(a) film na 9
grondas8

Myślę, że mówiąc "popularna" miałem na myśli nie gatunek - pop, a muzykę POPULARNĄ, w dosłownym znaczeniu tego słowa.

ocenił(a) film na 4
Emillia_

chała a nie muzyka , teraz się robi najlepszą muzę

ocenił(a) film na 10
accadacca

mchm tak więc po co w ogóle oglądałeś ten film? Chyba od razu zauważyłeś, że cały czas będzie lecieć taka muzyka, i że o nią w nim chodzi

ocenił(a) film na 8
Emillia_

żeby popsioczyć a następnie zapuścić Mroczny Rycerz Powstaje i Gagę ;) Film kozacki, muzyka - sama klasyka. Bowie, Stonesi, Kinks.. czego tu chcieć więcej?

ocenił(a) film na 9
accadacca

Masz rację, że dzisiaj TEŻ się robi wspaniałą muzykę... Oczywiście nie zalicza się tu Lady Gaga, Nicki Minaj, Ruhanna i inne popularne gówna

ocenił(a) film na 9
Kulasisko_Pospolite

he he he he Lady Zgaga

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones