PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38573}

Radio

7,7 34 356
ocen
7,7 10 1 34356
6,2 4
oceny krytyków
Radio
powrót do forum filmu Radio

8/10

ocenił(a) film na 8

To jest jedyna rola Gooding'a w jego karierze warta pochwały, i to wielkiej! Film świetny. Były przynajmniej 3 momenty, przy których nawet facet się popłacze. Bardzo dobry film, który polecam bardzo serdecznie:)

ocenił(a) film na 6
pachomir

Moim zdaniem jeszcze w filmach "Siła i Honor" "Instynkt" oraz drugoplanowa rola w "Peal Harbor".

ocenił(a) film na 6
animax

I oskarowa za Jerry Maguire.Show Me The Money.

ocenił(a) film na 8
pachomir

Twoim zdaniem w jakich momentach facet miał by się rozpłakać? Ja jestem szczerze dość miękki jeśli chodzi o takie filmy ale tym razem dałem tylko 9... Film świetny jak sama historia ale jak wyżej tym razem oczy suche :)

Pieniak3

Film naprawdę świetny. Mogę polecić Oceną Ferrary. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Pieniak3

Muszę przyznać ,że w moim przypadku również łzy ani razu nie popłynęły z oczu, ale stwierdzić trzeba ,iż ''Radio'' jest na prawdę słodko-gorzkim filmem. Zrozumieć jednak trzeba innych ,których film wzruszył do bólu , bo szczerze powiedziawszy miał do tego prawo. Ja co najwyżej kilka razy głębiej westchnąłem co nie znaczy ,że ''dzieło'' to do mnie nie dotarło. Dotarło jak najbardziej, a ode mnie tylko jeszcze tyle: chciałoby się ,aby ludzie umieli znaleźć w sobie nie litość dla takich osób jak Radio lecz ich pełną akceptację w społeczeństwie. Ten film to ewenement w tym temacie :)
Co do gry dwóch głównych postaci czyli Goodinga Jr & Harrisa.
Pierwszy moim tylko zdaniem nie był tak bardzo autentyczny jak ja bym to widział, natomiast drugi zagrał rewelacyjnie. Szacuneczek z mojej strony. Zresztą grana przez Eda postać Harolda była niesamowicie szanowana przez swoich bliskich , społeczeństwo i samego Radio. To było wręcz wspaniałe!
Ode mnie całość na 8/10
pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
pachomir

Siła i honor , polecam :)

ocenił(a) film na 9
SiwyPbk

Potwierdzam

ocenił(a) film na 10
pachomir

Gooding zagrał w tym filmie super. Pierwszy raz oglądałem ten film chyba w wieku 12 lat to podczas oglądania tego filmu trochę się wzruszyłem . Historia oparta w tym filmie jest rewelacyjna i film jest pouczający . Jak dla mnie to ocena 8,1 jest za niska . W rankingu film powinien być w pierwszej dziesiątce a nie poza 2 setką . 10/10 zdecydowanie .

ocenił(a) film na 7
Darkadi15

Bez przesady z tą niską notą w rankingu. Wiesz ile jest równie świetnych ,a nawet bardziej świetniejszych filmów? Na pewno dużo. Ja dałem 8/10 ,co nie oznacza ,że jest to słabo jakbyś chciał wiedzieć ok. Gooding Jr grał dobrze ,ale nie do końca autentycznie. Czegoś w nim brakowało. Za to Harris ... tylko bić brawa.

ocenił(a) film na 8
pachomir

A "Siła i honor", tam Gooding zagrał źle?

pachomir

Również polecam. To film, od którego rozum jaśnieje i serce rośnie.

ocenił(a) film na 7
ellia2

Ja się popłakałam jak bóbr kilka razy.

pachomir

Boyz N Tha Hood- bezapelacyjnie najlepsza jego rola życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones