PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38573}

Radio

7,7 34 354
oceny
7,7 10 1 34354
6,2 4
oceny krytyków
Radio
powrót do forum filmu Radio

Bez rewelacji

ocenił(a) film na 5

Ciepły film na niedzielne obiadki, prosty, łatwy i nie wymagający zbytniego myślenia, wątki i
bohaterowie spłyceni jak to tylko możliwe: piękno sportu, tolerancja czarnych/ upośledzonych.
Uważam że film robiony jest na skróty 6/10. Kreacja Cuby Gooding'a Jr'a była niezwykła.

ocenił(a) film na 7
tomek00225

A ja czasami cieszę się, że coś jest w taki właśnie sposób ukazane, pięknie, łatwo, tolerancja. Ostatnio mam wrażenie, że docenia się tylko filmy przedstawiające brutalną prawdę o człowieku, jego błędy, brak akceptacji. Sądzę, że warto czasami pokazać historię, która być może będzie dla kogoś inspiracją do czynienia dobra. Wiem, że niektórzy ludzie (nie wiem jak jest u Ciebie) za wszelką cenę nie chcą być naiwni, wiedzą jak świat wygląda i jak ludzie w nim funkcjonują i przedstawienie w filmie czegoś dobrego i pięknego często wydaje oderwane od rzeczywistości. Ale ja myślę, że warto też pokazywać dobro i wierzyć, że jest go dużo na świecie. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones