PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38573}

Radio

7,7 34 363
oceny
7,7 10 1 34363
6,2 4
oceny krytyków
Radio
powrót do forum filmu Radio

Wspaniała rola Cuby i takie ,,wyróżnienie"??To ja sie pytam co za pindole to9 wymyslił?:)Bardzo fajny film wręcz wspaniały. I to jeszcze oparty na faktach, scenki o kolesiu w realu pod koniec filmu tkają łezkę w oku. Polecam, i każdy powinien polecać.

cikus0

dokladnie w czasei ogladania bylem zachwycony jego gra dlatego jestem pelen zdziwienia co do tej maliny czy to przypadkime nie jest pomylka?

Bzium

filmowe maliny przyznaja ludzie pokroju filmowego 'franka claya' zawistni i mali...

ocenił(a) film na 9
cikus0

Super film! Prawie ze genialny. Cuba i Ed zagrali naprawde swietnie i nawet mi do glowy nie przyszlo zeby mogli dostac zlota maline - juz predzej oscara - nawet myslalem szczerze mowiac ze to za ta role Cuba go dostal!!! LOL
Poprostu pomiana! Widac jakie kmiotki musza przyznawac te jakze prestizowe 'wyroznienia'!! Mozna powiedziec ze film ten zostal przyrownany tym samym do "kobieta kota" ktory wydaje sie totalnym gniotem!! :(
Zal wiecej slow...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones