PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38573}

Radio

7,7 34 363
oceny
7,7 10 1 34363
6,2 4
oceny krytyków
Radio
powrót do forum filmu Radio

Już prędzej dałbym Gooding'owi za tą rolę nominację do Oscara niż do Złotej Maliny.

xxxCELEBxxx

O.O szok! przecież odegrał wspaniale tę rolę... w ogóle nie lubię tych nagród ,,złota malina" co to w ogóle jest???

ankusia123

No są to "nagrody" dla aktorów,którzy wypadli,można powiedziec "najgorzej" ..nie sądzę,że Gooding Jr. wypadł źle w tym filmie a co dopiero aż tak,że dostał nominację do Złotej Maliny...według mnie wręcz przeciwnie,wypadł świetnie.Zastanawia mnie kto ustala takie nominacje itd.

xxxCELEBxxx

Ja wiem co to jest, ale dla mnie wgl te nagrody nie mają sensu, uważam że poniżają i aktorów i filmy, które otrzymały te ,,nagrody".... to po pierwsze, a po drugie nie zauważyłam, żeby jakoś Gooding to źle zagrał. Też się zastanawiam kto ustala te nominacja -.-

ocenił(a) film na 9
xxxCELEBxxx

no dokładnie, świetna rola i całkowite nieporozumienie..

ocenił(a) film na 9
xxxCELEBxxx

jak sie dowiedziałem o złotej mailnie to nie byłem w mniejszym szkou jak i Wy

ocenił(a) film na 7
xxxCELEBxxx

Dokładnie. Dobrze zagrał tę rolę, stanął na wysokości zadania. To jakaś pomyłka...

ocenił(a) film na 6
Zajka91

Daj spokój. Te złote maliny nic nie znaczą. Wystarczy zobaczyć, że w 1994 tę nagrodę otrzymali Brad Pitt i Tom Cruise (za najgorszą ekranową parę) w "Wywiadzie z wampirem".

ocenił(a) film na 6
Zajka91

Przepraszam bardzo, ale pomyliłem rok. Powinien być 1995 (1994 - powstanie filmu).

ocenił(a) film na 7
Koczy14

o.O Przecież to jedna z lepszych ról Brada Pitta... Ech. Kto w ogóle przyznaje te nagrody?

ocenił(a) film na 6
Zajka91

Jeżeli pytanie było poważne to przyznaje je GRAF (Golden Raspberry Award Foundation), innymi słowy barany.

ocenił(a) film na 7
Koczy14

To drugie, mniej formalne określenie jest bardzo trafne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones