PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38573}

Radio

7,7 34 363
oceny
7,7 10 1 34363
6,2 4
oceny krytyków
Radio
powrót do forum filmu Radio

Niestety nieobejrzałem do końca filmmu, bo się złożyło że musiałem gdzieś isć, mógłby mi ktoś zdradzić zakończenie. Bardzo bym prosił.

ocenił(a) film na 9
danio344

Mimo wszystko polecam obejrzeć jeszcze raz film, ale skoro chcesz...




Johnnie wkręca Radio i ten wchodzi do szatni dziewczyn, po tym numerze trener Jones wywala Johnniego z meczu. Umiera matka Radia, kiedy chłopak się o tym dowiaduje, demoluje dom, wprowadza się do niego starszy brat. Za to, że trener wywalił Johnniego na pewien czas z drużyny, jego ojciec Frank, chce się zemścić, ciągle wydzwania do rady szkoły z donosami na Radio. W końcu organizuje spotkanie u fryzjera, żeby zabronić Radiu przychodzić do szkoły. Pojawia się na nim trener z rodziną i delikatnie powiedział wszystkim do słuchu oraz ogłosił, że rezygnuje z posady głównego trenera. Kiedy wychodzi, Clay dostaje opieprz od wszystkich za to, do czego doprowadził.
Rozdanie świadectw maturalnych, honorowym maturzystą jest Radio. Przed ceremonią Radio dostaje kurtkę dla członków drużyny od Johnniego, który kupił ją wraz z innymi chłopakami. W czasie ceremoni dyrektorka ogłasza, że Radio może zostać uczniem klasy 11-ej tyle lat, ile będzie chciał.

W epilogu: 26 lat później - Radio wciąż jest uczniem klasy 11-ej [ma 50 lat] oraz honorowym trenerem, przez te wszystkie lata to on w dalszym ciągu wprowadzał drużynę na boisko. Trener Jones dostaje nagrodę dla najlepszych trenerów Płn. Karoliny, w dalszym ciągu przyjaźni się z Radiem.

ocenił(a) film na 10
apple_blossom

Dzięki. Nigdy niespodziewałbym siętakiego zakończenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones