PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38573}

Radio

7,7 34 354
oceny
7,7 10 1 34354
6,2 4
oceny krytyków
Radio
powrót do forum filmu Radio

We mnie poruszył czułe struny, czy ktoś zna inne dramaty/obyczajowe filmy o upośledzonych
ludziach, najlepiej nie sportowe?.Z góry dzięki.

ocenił(a) film na 5
M1aro

Mnie ten film nie poruszył... Cuba G. j. r. zamiast wzruszać to śmieszył...

Polecam ten film: http://www.filmweb.pl/film/Adam-2009-475159

Hugh Dancy zagrał o klasę lepiej chociaż rolę miał równie trudną. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
karas1983_filmweb

Tak jak napisałem poruszył moje czułe struny, każdy ma indywidualne podejście do różnych rzeczy,jeśli ciebie śmieszył, to w sumie dobrze bo wywołał reakcję:)))). Dzięki za propozycję na pewno luknę.

M1aro

Nie znam podobnych filmów, ale Harris i Gooding Jr. zagrali bardzo dobrze. Film w ogóle w porządku.

ocenił(a) film na 8
M1aro

Jest kilka rewelacyjnych moim zdaniem np:
http://www.filmweb.pl/Rain.Man
http://www.filmweb.pl/film/Przebudzenia-1990-1035
http://www.filmweb.pl/film/Sam-2001-32021
http://www.filmweb.pl/Co.Gryzie.Gilberta.Grapea

ocenił(a) film na 8
buli_999

Ostatnie dwa filmy dawno już obejrzałem, szczególnie świetny jest "Co gryzie Gilberta Grapea", "Rain Man" niezły, a "Przebudzenie" muszę luknąć chyba nie oglądałem,dzięki za propozycje.

M1aro

Nazywam się Khan ,polecam

ocenił(a) film na 8
tomasz_nowak6

Na pewno obejrzę, dzięki za propozycje.

M1aro

film świetny :) a mnie poruszył tak na samym końcu ;)

ja bym poleciła jeszcze "Ja w środku tańczę" o upośledzeniu fizycznym.

ocenił(a) film na 8
22madzia221

Fabuła brzmi ciekawie, zainteresowałem się:))), tyle że na razie nie mogę namierzyć gdzie to można obejrzeć.

M1aro

film jest na prawdę wart zobaczenia, ale nie wiem gdzie można go zobaczyć, może jest gdzieś na necie, ja oglądałam w tv ;)

ocenił(a) film na 8
22madzia221

Jak już coś mnie zainteresuje to przetrząsam góry i lasy, naszukałem się, ale znalazłem :))).

M1aro

to dobrze ;D w takim razie miłego seansu ;D

ocenił(a) film na 8
22madzia221

Dzięki,seans był konstruktywny, sporo zabawnych momentów co trochę mnie wybiło z wczucia się w sytuację tych chłopaków, ale film całościowo fajny, już trafił do moich zbiorów:))), jeszcze raz dzięki.

M1aro

to dobrze :D nie zbyt często polecam komuś filmy, bo wiadomo, że są różne gusta i nie każdy lubi to samo ;D więc się cieszę, że seans nie okazał się straconym czasem ;)

ocenił(a) film na 8
22madzia221

Ja ze swojej strony mogę polecić z dramatów "7 dusz" i "Weronika postanawia umrzeć", szczególnie ten pierwszy mnie powalił, ciekawy jest też "Slumdog".

M1aro

"Siedem dusz" już widziałam, bardzo dobry film. "Slumdog" również jest przez mnie obejrzany ;D a "Weronika postanawia umrzeć" hmm słyszałam kiedyś coś o tym filmie, ale nie widziałam. Może kiedyś jak bd leciał w tv, bo innej możliwości nie mam xD Dziękuję za polecenia ;D

ocenił(a) film na 8
22madzia221

Dlaczego nie masz innej możliwości?, internet za słaby?, ja mam neostradę 2Mb i dosyć spokojnie oglądam filmy w internecie, mam kilka wypróbowanych stron.

M1aro

no niestety internet słaby... już się z tym pogodziłam xD mam z iplusa, może to przez słaby zasięg... ale film obejrzę kiedyś, skoro jest wart polecenia ;)

ocenił(a) film na 8
22madzia221

warto zaopatrzyć się w antenę zewnętrzną , gdy miałem cyfrowy polsat, to zasięg z dwudziestu kilku procent po zamontowaniu anteny podskoczył do 98%, ale przez oglądanie filmów limit mi się kończył po dwóch tygodniach a miałem maksymalny jaki był, więc zrezygnowałem.Można też włączyć film i odczekać ze dwie godziny aby się naładował i spokojnie oglądać, dalej to praktykuję jak internet mi nieraz przymula,mogę ci podać ciekawą stronę z filmami gdzie możesz to wypróbować.

M1aro

Hmm możliwe, że warto, ale na razie nawet nie mam na to czasu... Filmy najczęściej oglądam w tv, bo lecą akurat o takiej porze, w której mam czas ;D i mam dużo filmów kupionych i pożyczonych od innych, ale nie obejrzanych, bo ech ten czas ;DD oj i ten limit... ja już chyba wchodziłam na wszystkie możliwe strony, ale jakoś mój internet nie jest uległy ^^ czasem uda mi się obejrzeć jakiś filmik na yt i to jest sukces xDD

ocenił(a) film na 8
22madzia221

U mnie odwrotnie:), nie po drodze mi z emisjami filmów w telewizji, zwykle te które chcę obejrzeć lecą późno w nocy, a w necie dostosowuję czas oglądania pod siebie.Nieraz przez jakiś czas w ogóle nie oglądam filmów a nieraz po kilka dziennie, zależy jak stoję z czasem i chęcią. Na ekino po szybkim zarejestrowaniu nie ma żadnych limitów.

M1aro

heh w sumie, czasem te film y które są an prawdę warte uwagi lecą za późno, ale najczęściej udaje mi się je zobaczyć ^^ Choć gdybym mogła oglądać na necie to na pewno bym z tego skorzystała ^^
Dobra, ale żeby nie odchodzić za bardzo od tematu, jaki założyłeś podam kilka propozycji filmów które spełniają Twoje kryteria i są raczej warte obejrzenia ;D
http://www.filmweb.pl/film/Gorsza+siostra-1999-10700
ten film widziałam dawno, dawno temu, ale jest o dziewczynie, która była 'inna' tzn. upośledzona umysłowo, chodziła chyba do szkoły dla dzieci specjalnej troski itd.
http://www.filmweb.pl/film/Moja+lewa+stopa-1989-1264
film o chłopcu upośledzonym fizycznie, świetna kreacja Daniela Day-Lewis'a
http://www.filmweb.pl/film/%C3%93smy+dzie%C5%84-1996-592
piękny film, tzn. taki przyjemny o mężczyźnie z zespołem Down'a
http://www.filmweb.pl/film/Droga+po+marzenia-2004-154445
to z kolei o chłopcach chorych na autyzm
http://www.filmweb.pl/film/Cyrk+motyli-2009-542342
świetny film, choć trwa zaledwie 20 minut ;)
http://www.filmweb.pl/film/Leila+i+Nick-2005-120036
hmm w sumie nie wiem czy ten film spełnia te kryteria ;D jest o osobie, która długo była w szpitalu psychiatrycznym.
Jeżeli któryś film Cię zainteresuje np. opisem, to życzę miłego seansu ^^

ocenił(a) film na 8
22madzia221

To mogę tylko życzyć lepszego internetu, półtora roku walczyłem aby mieć jaki taki internet, masakra. Za twoją namową obejrzałem "ja w środku tańczę" i nie żałuję, więc byłbym głupi gdybym nie sprawdził kolejnych propozycji, ale będę to dawkował przeplatając z innym gatunkami filmów, aby nie porównywać jednego do drugiego,mogłoby to negatywnie i niesłusznie wpłynąć na oceny końcowe.Dzięki za propozycje filmowe:)

M1aro

heh :D na razie nie zależy mi aż tak bardzo an necie, ale fajnie by było mieć szybszy i bez tego limitu ^^ w sumie fakt, powinno sioę oglądać różnorodne filmy, bo jak się wiecznie ten sam gatunek to może to negatywnie wpłynąć.. spoko ;D polecam się na przyszłość xD (no chyba że filmy się nie bd podobać, to się nie polecam xDD)

ocenił(a) film na 8
22madzia221

Jak obejrzę, a obejrzę:) to dam znać:), nie orientuje się jakie filmy preferujesz ale zaproponowałbym jeszcze :
http://www.filmweb.pl/Miasto.Boga
http://www.filmweb.pl/Miasto.Gniewu (jeden z moich ulubionych)
http://www.filmweb.pl/Amores.Perros
http://www.filmweb.pl/film/Nasza+klasa-2007-433313
http://www.filmweb.pl/film/Wojna-1994-10990
http://www.filmweb.pl/Krwawy.Diament
He he, same budujące filmy, ale tak generalnie według mnie dramaty mają najmniejszą ilość słabych produkcji, najwięcej to horrory,komedie i kino akcji, kurcze jak ja już dawno nie obejrzałem dobrego horroru i komedii, produkcje typu Kac Vegas... czy Masakra piłą mechaniczną dołują mnie.

M1aro

ok ;D ja praktycznie lubię wszystkie gatunki, choć rzdko oglądam fantasy, sci-fi, westerny i horrory - bo nie przepadam za tymi gatunkami, choć czasem potrafię zrobić wyjątek ;DD Hmm o "Mieście Boga" nic nie słyszałam (już zaznaczam, że chcę zobaczyć, bop ciekawa tematyka ;)) "Miasto gniewu" film widziałam b. dobry, ale bd musiała go kiedyś odświeżyć, "Amores perros" ten film już od paru miesięcy zamierzam zobaczyć, więc jak tylko bd mieć okazję to zrobię to ;D "Nasza klasa" o tym filmie zupełnie nic nie słyszałam, może po prostu z powodu kraju produkcji, nie wiem czy wgl widziałam jakiś estoński film ;D "Wojna" o tym filmie coś kiedyś słyszałam,a co najmniej tak mi się kojarzy ^^ "Krwawy diament" ten film zamierzałam obejrzeć jak ostatnio był w tv, ale byłam zbyt zmęczona xD ale raczej kiedyś zobaczę.
W sumie w dramatach zawsze jest coś ciekawego ;) lubię ten gatunek ;DD trudno trafić na komedie, które na prawdę rozśmieszą. Hmm ogólnie lubię "Kac Vegas" choć niektóre sceny są tam beznadziejne, ale dla mnie gorsze jest tworzenie filmów 'na podstawie tego' xD np. "Kac Wawa". ogóln ie polskich komedii to nie lubię. chyba że te starsze ;D komedię jakąś może bym poleciła, ale horroru to nie bo na prawdę mało filmów z tego gatunku widziałam ;D (no ok na '10' oceniłam "Wywiad z wampirem", ale to nie był do końca horror ^^) żadnej części "piły" nie widziałam, jakoś mnie to nie kręci ^^
A dziękuję za propozycje ;D

ocenił(a) film na 8
22madzia221

No, polskie kino ostatnich lat to dla mnie porażka, zrzynanie z innych produkcji i to jeszcze koszmarnie nieudolnie, "Kac Wawa" nie widziałem i nie zamierzam, oryginał amerykański mi się nie podobał, to ekhem... polska odpowiedź by mnie chyba zabiła.Z ostatnich obejrzanych polskich filmów spodobała mi się "Sala Samobójców", wciągający film.Dla mnie komedia powinna rozśmieszać co kilka minut, a nie co pół godziny jak większość produkcji, które ostatnio oglądałem, chyba dlatego najbardziej lubię parodie dzięki luźnym wątkom można dać więcej gagów. "Czy leci z nami pilot" , "Hot Shots", "Straszny Film", "W krzywym zwierciadle" to są dla mnie fajne komedie.Teraźniejsze horrory skupiają się na ilości krwi i jak największym bestialstwie, psychopatyczni mordercy to normalnie atak klonów, dla mnie horror powinien być klimatyczny,tajemniczy i trzymający w napięciu najlepiej z wątkami nadprzyrodzonymi.Nie masz za co dziękować, dzięki tobie obejrzałem drugi fajny film "Moja lewa stopa", kurczę, wciągnął mnie, przeżuł i wypluł:), nie dał mi innej opcji, zaznaczyłem 8/9, naprawdę dzięki.

M1aro

Hm ogólnie polskie kino chyba się porprawia, a co najmniej tak mi się wydaje (przykład "Sala samobójców", "Czarny czwartek" czy "Listy do M." -choć to akurat film 'ściągnięty' z angielskiego >To właśnie miłość<, ale wyszło fajnie) natomiast komedie są na niskim poziomie, jeżeli używanie ciągle wulgarzymów ma śmieszyć to ja dziękuję za taki seans ;D W sumie parodie niektóre są fajne ;D no i przede wszystkim śmieszne ;D Za horrorami nigdy nie byłam więc nie mogę stwierdzić które zasługują na miano tego gatunku ;D to dobrze, że się podobał (w sumie się nie dziwię) ;D nmzc ;D w sumie po to powstał ten wątek ;D

ocenił(a) film na 8
22madzia221

W międzyczasie obejrzałem jeszcze "Nazywam się Khan" bardzo nieufnie podchodziłem do tego filmu, Bollywood i dramat?, a jednak. Warto oglądać polecone filmy, inaczej parę fajnych bym pominął.To prawda, w polskim kinie, a przynajmniej tym nagłaśnianym aby się wyróżnić to nagminnie są stosowane wulgaryzmy, chamskie żarty i epatowanie erotyką.

M1aro

"Nazywam się Khan" słyszałam o tym filmie, ale jeszcze nie widziałam, ja nic nie mam do filmów Bollywoodzkich ;D nawet lubię takie filmy ;D Ja bym wielu filmów nie obejrzała gdyby ktoś mi ich nie polecił ^^ i dlartego kino polskie / komedie polskie jest nie dla mnie ;D

ocenił(a) film na 8
22madzia221

Zaznacz sobie do obejrzenia film "Nazywam się Khan" myślę że tobie może spodobać się bardziej niż mi.Część filmów nie potrafi się zaprezentować w streszczeniu i są niesłusznie omijane, lub mają tytuły, które nie inspirują do obejrzenia, chociażby "Ja w środku tańczę" dziwny tytuł i gdybym go sam zobaczył to bym się pewnie nie zainteresował.Marzę o jakimś przełomie w polskim kinie,aby zaczęto robić i propagować ambitne kino,ale to raczej złudne nadzieje, dopóki ludzie będą chodzić na "Kac wawa", "Wyjazd integracyjny" czy inny szit.Do kina rzadko chodzę ale ostrzę sobie zęby na "Hobbit", "Władca Pierścieni" to jeden z moich filmowych ulubieńców.

M1aro

"Nazywam się Khan" już dawno zaznaczyłam, że chcę zobaczyć, miałam nawet iść na ten film do kina, ale się nie udało... jednak ajk tylko bd mogła obejrzeć to zrobię to ;D "Ja w środku tańczę" szczerze mówiąc gdyby ten film nie był zachwalany an czyimś blogu to nie obejrzałabym go. Heh ja nie potrafię przyzwyczaić się do polskiego kina i w sumie na razie nie mam czego żałować. W kinie "Kac Wawa" na kanałach tv "Trudn e sprawy", "pamiętniki z wakacji" itd. to ja dziękuję :D "Hobbit" może kiedyś zobaczę, ale raczej nie w kinie, ogólnie nigdy nie widziałam nic szczególnego w całej "władcy pierścienia", choć ostatnio jak sobie ją odświeżyłam to mi się bardziej spodobała niż poprzednio, szczególnie Powrót Króla. Ja chciałam iść na "Szczęściarza", czekam na ten film od dawna, premiera miała byc w czerwcu, ale ostatnio ją przesunęli do lipca... Ogólnie też rzadko chodzę do kina ;D Ostatnio byłam na "Żelaznej damie", a wcześniej to nie pamiętam ;D

ocenił(a) film na 8
22madzia221

Jestem patriotą więc chciałbym żeby wszystko co polskie było naj, ale najczęściej z różnymi dziedzinami jest słabo.Telewizja to już w ogóle straszy, nie mam kablówki i nigdy nie chciałem mieć, jedyne co oglądam to "YCD" i czasami "X-Factor", "Drogówka","Mam talent" oraz "Must be the music", reszta "hitów" typu "M jak miłość" , "Komisarz Alex", omijam szerokim łukiem.Uwielbiam fantasy więc "Władca Pierścieni" mnie zachwycił, zarówno historią jak i rozmachem.Zacząłem czytać opis "Szczęściarza" i mówię, kurczę ja to oglądałem ale zupełnie nie kojarzę tych aktorów i to było już jakiś czas temu.Uprzytomniłem sobie że nie oglądałem tego filmu, ale czytałem książkę,podobała mi się, więc może film też będzie fajny.Ja ostatni raz byłem w kinie na "Gangi Nowego Yorku" akurat nie na to chciałem iść, ale kumple mnie przegłosowali, za pierwszym razem totalnie mi się nie spodobał, za drugim podejściem przekonałem się dosyć do tego filmu.

M1aro

Hmm w sumie fajnie by było gdyby chociaż z polskimi filmami było wszystko ok, ale jak na razie boję się nawet włączyć jakiś polski film, bo nie wiem co mnie czeka... Z programów rozrywkowych oglądam tylko "X-factor" i teleturnieje "Jeden z dziesięciu" i "postaw na miolion" (ale tylko jak mam czas). Seriali raczej n ie oglądam, no chyba że rodzeństwo coś włącza to czasem luknę, ale to tak czasem ;DD A ja chyba właśnie nie przepadam za fantasy ;D choć muszę przyznać, że "Władca..." to dobry film ^^ Aha.. ja jeszcze ze "Szczęściarzem" nie miałam styczności, poluję od kilku miesięcy na książkę w bibliotece, ale na razie bezskutecznie, może uda mi się przeczytać przed premierą skoro i tak jest przełożona. "Gangów.." nie widziałam.. tak jakoś nie chciało mi się ;D

ocenił(a) film na 8
22madzia221

"Gangów..." nie będę polecał, nie jest to film wybitny, po drugim obejrzeniu dopiero go zaakceptowałem, podobnie była z "Piraci z Karaibów" za pierwszym razem myślałem że to będzie film przygodowy, okazało się co innego i się zraziłem, za drugim razem mi się już spodobał. Teleturniej "Jeden z dziesięciu" oglądałem bardzo chętnie, ale potem musiałem wybierać między tym a "Faktami" i drogi się rozeszły, ale to naprawdę fajny program.Teraz zrobiłem sobie podróż po starszych filmach, wyklikuję filmografię aktora i przeglądam czego jeszcze nie oglądałem, obecnie męczę Nicolasa Cagea i Sylvestra Stallone, dosyć fajnie ogląda się "stary klimat" ").

M1aro

aha.. :D jednak nie może być to kiepski film, więc kiedyś zamierzam go zobaczyć ^^ "Piraci z Karaibów" kiedyś bd musiała sobie całą serię przypomnieć, bo widziałam pierwszą część kilka razy a resztę tylko raz, bo na początku mi się ta seria nie podobała ;DD Ja tam wolę oglądać "Jeden z dziesięciu", bo to jest świetny teleturniej, zawsze jakaś informacja, ciekawostka wpadnie do głowy, albo po prostu mogę sprawdzić swoją wiedzę ^^ aha ;D gdybym miała ten szybszy internet i trochę czasu to możliwe, że bym tak robiła, ale ja bym wolała oglądać filmy z Tomem Cruis'em ;D Za Stallone'm nie przepadam, tzn. nic do niego nie mam, jako aktor jest nawet dobry, ale no nie należy do moich ulubionych, a z Cage'm na razie widziałam za mało filmów, by go ocenić ;D

ocenił(a) film na 8
22madzia221

Tom Cruis jest niezłym aktorem, ale ja wychowałem się filmowo na "Sylvestrze Stallone", "Arnoldzie Schwarzeneggerze" ,"Bruce Willisie", "Nicolasie Cageu" itp. akurat nie są to wszechstronni aktorzy, nie mają wielkiego warsztatu, ale mam do nich duży sentyment, jeśli chodzi o wielowymiarowość to jednym z moich ulubionych aktorów jest "Edward Norton". Z teleturniejów lubiłem też "Koło fortuny", ale tą starszą wersję, odgadywanie haseł, do pewnego czasu również milionerów.Jeśli chodzi o szybszy internet to idzie to załatwić, co prawda o mobilnych nie ma co myśleć przy słabych zasięgach, u mnie dopiero "Cyfrowy Polsat" nieźle działał przy antenie zewnętrznej, ale za to dobiły mnie limity.O neostradę walczyłem ponad rok, wykręcali się różnymi sposobami bo nie miałem kabla telefonicznego. Nawet twierdzili że muszą od najbliższej skrzynki pociągnąć 600 m kabla, jak powiedziałem że mogę częściowo dołożyć się do kosztów, to przyjechali i poprowadzili kabel od najbliższego słupa, jakieś...12 m.Mam do nich duży żal, ale za to przynajmniej internet w miarę.

M1aro

Hmm ja w dzieciństwie mało filmów widziałam ;D wychowałam się na Dragon Ball'u i do tej anime lubię najbardziej wracać, a z filmów to kilka widziałam z Hanksem, Bullock, Cruise'm może i też z innymi, ale nie pamiętam ;D Norton to dobry aktor, choć na razie mało filmów z nim widziałam. "Koło fortuny" ja widziałam tylko tą nowszą wersję, ale ogólnie lubię teleturnieje tak dla zabawy ^^ "Milionerów" lubię jako grę na komórkę ^^ bo na TVNie myślałam, że nie wytrzymam z tymi reklamami ^^ hmm kiedyś coś skombinuję z tym netem, na razie mi nie jest aż tak potrzebny ;D cieszę się wakacjami, nie bd się niczym na razie zamartwiać ^^

ocenił(a) film na 8
22madzia221

No i słusznie, wakacje trzeba w pełni wykorzystać:))). Uwielbiam "Dragon Ball" :))) chociaż od anime wolę komiks, mam wszystkie tomy oraz całą serię + filmy kinowe, trzymam za słowo Akirę że wróci do tej serii, nie może tego nie zrobić:))). Anime w stosunku do komiksu niektóre rzeczy naciągała, niektóre zmieniała, no i to tłumaczenie "Kakarotto" jako pajac:))), seria GT już mi się nie podobała, dla mnie "Dragon Ball" kończy się na "Z", ale to przy anime poznałem tą sagę, prześwietna.Sandra Bullock to moja ulubiona aktorka,generalnie dobiera sobie dobre role.Reklamy mogłyby być przewidywalne, o danej porze 10-15 minut i spokój, zawsze wtedy można by wyjść coś przekąsić lub coś w tym stylu.

M1aro

też tak uważam ;D komiksów nigdy nie czytałam, ogólnie mama zawsze wpadała w szał jak oglądałam DB nawet nie miałam jak zdobyć te komiksy ;D Teraz mam tylko kilka odcinków tej anime, koszulkę z Son Goku ;D i dwa breloczki ;D Fakt, GT to słaba seria, ale niektóre wątki w niej lubię ;D i mam do niej sentyment. Bullock uwielbiam za jej taką naturalność, ma taki charakterystyczny, fajny głos :D lubię filmy z nią ^^ Wiesz ja kilka lat miałam tylko jedynkę i dwójkę, czyli przyzwyczaiłam się do filmów, teleturniejów bez reklam, więc najczęściej one mi przeszkadzają, bo nie lubię takiego przerywanego seansu ^^

ocenił(a) film na 8
22madzia221

Jeśli chcesz to mogę ci przegrać DB anime + filmy kinowe na płyty DVD, ale chwilę by to potrwało, bo trochę nieczasowy jestem. Miałem też figurki, ale to był chiński badziew, więc się z nimi rozstałem. Żeby zdobyć komiksy, zaczepiłem się na budowę, a po kaźdej wypłacie kurs do sklepu, czytanie, a potem nerwica że komiks przerwany w ciekawym momencie i trzeba czekać na kolejny tom:))).Nie zliczę ile razy DB doprowadził mnie do śmiechu, chociażby jazdy z ninją w "Wieży muskółów" :))). Najbardziej polubiłem z DB Vegetę, dla mnie z powodu swojego charakteru jest najbardziej "ludzki", podobnie w "Potopie", z całej trylogii najbardziej podoba mi się Kmicic, z racji jego wewnętrznej walki ze sobą. Ja też wychowałem się na jedynce i dwójce, ale potem przesiadłem się na polsat i tvn, tam mnie to bardzo denerwowało przerywanie reklamami, ale w miarę się przyzwyczaiłem, a teraz to już mało oglądam telewizję.Pierwszy film jaki obejrzałem z Bullock to "Ja cię kocham, a ty śpisz", jeden z bardzo niewielu filmów romantycznych, który mi się podobał.

M1aro

O kurczę ale to tak na serio? Byłabym zainteresowana tą propozycją i dozgonnie wdzięczna ;D próbuje przegrywać od kolegi, ale takie ma on porysowane płyty, że prawie pół roku się z nimi męczę z marnym skutkiem... Ogólnie na siódemce mieli znowu emitować DB, ale jakoś o tym ucichło, jest tylko na AXN spin czy jakoś tak, nie posiadam tego kanału, a poza tym leci chyba GT, więc aż tak nie żałuję. Też kiedyś miałam figurki, ale chyba je zgubiłam (w sumie u mnie to nie nowość), bo na pewno bym nie wywaliła :D Mnie DB doprowadzał i do śmiechu i do płaczu xD Hmm ja tam praktycznie wszystkich lubiłam ;D, ale najbardziej to jednak Son Goku :D nie mogłam powstrzymać się od śmiechu jak taki wielki bohater bał się zastrzyków ^^ a Vegeta.. hmm zawsze się śmiałam z jego głosu ^^ ogólnie też fajna postać ;DHmm całej trylogii nie czytałam, tylko fragment, tzn. połowę "potopu" i Kmicic najbardziej mi się spodobał z tych wszystkich występujących tam bohaterów. W sumie ja też się przyzwyczaiłam, aż tak że czasem jak oglądam coś na dwójce czy jedynce to brakuje mi reklam... xD (choć ogólnie wolę bez reklam). Hehe w sumie moim pierwszym filmem z tą aktorką też był "Ja Cię kocham a Ty śpisz" uwielbiam ten film, widziałam go wiele razy, chyba zawsze jak leci w tv oglądam, chociaż fragment ;D ja tam komedie romantyczne lubię, choć nie wszystkie :D

ocenił(a) film na 8
22madzia221

Propozycja na serio, co mi szkodzi przegranie płyt.Trzeba wiedzieć że anime które mam jest tym, które było nadawane na RTL7, więc graficznie trochę się to postarzało przez kilkanaście lat, ale jak dorwałem te płyty to szybko przestałem to zauważać, bardzo chciałem sobie powtórzyć serię, tu próbka http://www.youtube.com/watch?v=4LPCd6WTBcU. Obejrzyj ten wycinek ,który podałem, jeśli dalej będziesz zainteresowana, to przegram ci serię DB,DB Z, DB GT, oraz filmy kinowe (Nie mam bodajże 1 lub 2-óch ostatnich)Tak jak wspomniałem wcześniej trochę to zajmie, gdyż mam 13 płyt DVD wypełnionych na full,a w komputerze jeden napęd dvd, więc najpierw zgranie na komputer a potem na płytę + kwestia czasu, szacuję że do końca następnego miesiąca, mógłbym ci wysłać przegrane płyty . Na telewizję nie ma co patrzeć, mogą w każdej chwili zawiesić dany serial, miałem tak kiedyś z "Roswell" i "Jeziorem Marzeń", to pierwsze tak mnie wkurzyło że zdobyłem całą serię na płytach i spokój, kiedy chcę to wracam do oglądania bez łaski telewizji.Figurki wyrzuciłem bo to były marne podróbki, które kupowałam jako mały dzieciak, wtedy to dopiero miałem hopla na punkcie DB :))), ale teraz też z dużą przyjemnością co jakiś czas wracam do komiksów i anime. Jeśli chodzi o zastrzyki to rozumiem Son Goku, mam podobne podejście:))).Dla mnie film "Ja Cię kocham a Ty śpisz" zawiera w sobie lekkość i magię, której brakuje teraźniejszym komediom, takim jak chociażby "Nadchodzi Polly".

M1aro

No wiesz zawsze to właśnie kosztuje czas, no i trochę też płyty i wysyłka... (choć jeżeli to byłby wielki problem to myślę, że mogłabym zwrócić tą kasę). Spoko, do tej wersji jestem przyzwyczajona ^^ więc ja jestem nadal zainteresowana propozycją ;D spoko ;D to i tak szybko ;D Właśnie telewizja jest wkurzająca... ciągle coś przerywają np. teraz przerwali "Dynastię Tudorów"... nie wiem co im szkodzi wyemitować te kilka odcinków ostatniego sezonu skoro wyemitowali już 3 na 4 sezony..;/ może chodzi o oglądalność, no ale puszczali ten serial o tak wygodnej porze, że nic dziwnego, że nie dużo osób oglądało (o 23 do 1 w nocy w niedzielę..), w sumie oglądałam prawie cały 4 sezon, ale chciałam sobie go przypomnieć, ech... nie ma co liczyć na tv, już tyle razy wstrzymali świetne seriale albo emitowali w taką porę że można się łapać za głowę, a te gorsze nadal lecą o przyzwoitych godzinach... "Roswell" nie oglądałam, "Jeziora marzeń" też nie... Ja ostatnio znalazłam naklejki z DB które kiedyś zbierałam :D hehe z zastrzykami też mam podobnie ^^ Fakt, niektóre teraźniejsze komedie nie posiadają tej magii, ale można trafić na fajne filmy z tego gatunku ^^ "Nadchodzi Polly" hmm nie przepadam za tym filmem ^^

ocenił(a) film na 8
22madzia221

Milionerem nie jestem, ale na parę płyt mnie stać:))), jak przekopiuję płyty to dam ci znać, kurcze, niechcący wyszedł mi rym:). Jak już telewizja to w internecie, znalazłem stronę gdzie za 12 zł miesięcznie mogę mieć kilkadziesiąt popularnych kanałów, a jeśli nie płacę to kilkanaście za darmo.Wkurzający jest tez abonament TV, już dawno nie płacę, dla mnie jedynki i dwójki mogłoby nie być, albo niech idą na satelitę, dlaczego mam płacić za kanały, których praktycznie nie oglądam, może ze dwa razy w roku coś luknę, to po prostu haracz, i nie ma nic wspólnego z funkcją misyjną.Mam pytanie, uciekł mi tydzień temu roczny pies rasy Husky, raczej już nie wróci, w internecie na forum ludzie zgłaszali ucieczki husky i już nie wracały, bardzo niezależna rasa, mój się do wszystkich łasił, więc pewnie ktoś go przygarnął.Dla mnie powrót do domu i brak merdającego ogona to słaba rzecz, dlatego szukam następcy, ale już nie Husky, strasznie mi się podobają i uwielbiałem swojego ale przeżyć drugi raz ucieczki to już nie chcę.Myślę o psach rasowych, dlatego że wiem jak będzie wyglądał taki pies jak dorośnie i jakie osiągnie rozmiary. Szukam Akity lub Nowofundlanda do 600 zł, bez rodowodu w okolicach Warszawy, w internecie albo odległości sa horrendalne albo ceny, chociażby 3.000 za Akitę z rodowodem.Masz może wiedzę gdzie mógłbym dostać takiego psiaka za ta cenę?, to głupie pytanie, ale może będziesz wiedzieć, chociaż wiem że szansa jest mizerniutka.

M1aro

:D hehe może w Tobie drzemie jakiś poeta, a Ty jeszcze o tym nie wiesz ^^ faktycznie wymagają płacenia abonamentu a właściwie za co? xD rzadko się trafia na jedynce dwójce jakiś dobry film... Husky... hmm lubię tą rasę ;D ale rodzice nigdy mi nie pozwalali na takiego psa... hmm szkoda, że uciekł, ogólnie pies to na prawdę dobry przyjaciel, zawsze poprawia humor ;D no niestety nie mogę Ci w tym pomóc... nie znam nikogo kto by sprzedawał takie psy, nawet nie wiem czy znam kogoś kto wgl posiada takie psy.

ocenił(a) film na 8
22madzia221

No parę ładnych lat temu, gdy byłem nastolatkiem napisałem jeden wiersz, czego to człowiek nie robi za młodu:). Referaty lubiłem pisać, jako dziecko książeczki pisałem i myślałem że zostanę pisarzem:))), oczywiście wyszło co innego:). Mam dobrą nowinę, udało mi się przegrać całą serię + kinówki, tylko zapomniałem że kilka jest po angielsku, w następnym tygodniu postaram się nadać poleconym 13 płyt DVD.Wyślę zaproszenie, to na prywatnym podasz namiar na siebie, abym mógł kopertę podpisać.

M1aro

hehe :D chyba każdy kiedyś coś napisał :D ja referaty tylko na ciekawe tematy lubiłam pisać, a najczęściej trafiały mi się takie tematy których nie lubiłam ^^ hmm książeczek to ja nie pisałam ;D Wow :D a mówiłeś, że na razie jesteś nieczasowy xD

ocenił(a) film na 8
22madzia221

Myślałem że w niedzielę znacznie później zakołuję do domu:), okazało się tez że jak się już zacznie to idzie szybko:). Generalnie tylko niedziele mam wolne, reszta tygodnia pracująca.

M1aro

aha :D ja na razie mam w każdy dzień wolne ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones