PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38573}

Radio

7,7 34 363
oceny
7,7 10 1 34363
6,2 4
oceny krytyków
Radio
powrót do forum filmu Radio

Witam
Pop przeczytaniu wielu komentarzy dotyczących filmu RADIO postanowiłem dodać własną opinie na jego temat. Film jest naprawdę godny zobaczenia. Podobało mi się w tym filmie w jaki sposób pokazano przyjaźń pomiędzy chorym człowiekiem a trenerem footbolu. bardzo podoba mi sie scena kiedy trener rozmawia w aucie ze swoją córka. Może film nie zasługuje na oskara, ale jest na pewno godny polecenia. Jest on lepszy od tych wszystkich strzelanek w których pokazywane jest tylko zło, nienawiść, chciwość, i chęć zawładnięcia ludzkością. Te film pokazuje dobro, oraz to że to nie my "normalni" tacy właśnie jesteśmy tylko tacy jak ludzie RADIO bo są prawdziwi, szczerzy, potrafią sie cieszyć wszystkim, nawet najmniejszą rzeczą i potrafią naprawdę kochać. Dla tego też uważam że film RADIO jest naprawdę dobry i nie zgadzam się z tymi wszystkimi opiniami że sztuczny czy cukierkowaty. Jest to film pokazujący (w przeciwieństwie do filmów robionych dzisiaj), że wokół nas jest naprawdę dobra. Polecam. A moja ocena to 10\10.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones