PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660854}

Ragnarok

Gåten Ragnarok
5,2 2 135
ocen
5,2 10 1 2135
Ragnarok
powrót do forum filmu Ragnarok

Ten film ma wszystkie cechy dobrego filmu rozrywkowego - aurę tajemniczości intrygującą widza, niezłe tempo akcji, przepięknie filmowane norweskie krajobrazy, świetnie dobrane ilustracje muzyczne, w miarę dobre aktorstwo (co oznacza, że widz nie zwraca na nie uwagi i aktorzy nie bulwersują go swoim amatorstwem i drewnianą grą), no i przyzwoity scenariusz, Szczerze polecam! A oceną średnią absolutnie się nie sugerujcie. "Koneserzy", w tym także rozrabiający na Filmwebie, już się o to postarali, żeby była właśnie taka....

ocenił(a) film na 7
karakrytyka

Właśnie ocena mnie tu odrzuciła i długo zwlekałem by go obejrzeć... Całkowicie popieram twoje słowa bardzo dobry film, i nie radzę się sugerować oceną...

ocenił(a) film na 7
karakrytyka

Całkowicie z Tobą się zgadzam. Nie rozumiem tak niskiej oceny. Może niektórzy uważają, że jak film nieamerykański to się nie liczy. A widoki po prostu wspaniałe.

ocenił(a) film na 8
Deanna

Chyba po raz kolejny nie doceniliśmy siły manipulacji orłów z Filmweb-u. Ten film od początku miał mieć niskie oceny i kropka. No i ma.... :-)

ocenił(a) film na 8
karakrytyka

Parę dni temu widziałam film. Szczerze powiedziawszy spodziewałam się właśnie takiej oceny. Dlaczego? Bo wuj Sam nie maczał w nim swoich wielkich łap. Proste. I już tak mam, że jak coś jest "taaakie mega fajne i w ogóle", to u mnie wypada dość średnio, a filmy ocenione na 7 i niżej wypadają w mojej ocenie znacznie wyżej. Przeważnie. Chyba po prostu nie trawię tej sieczki dla mas. Dla mnie Ragnarok był takim norweskim Indianą Jonesem dzisiejszych czasów. Lubię tego typu przygodówki i tę oglądało się całkiem przyjemnie. Tak, jak piszesz - ma wszystkie cechy dobrego filmu rozrywkowego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones