PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629688}

Raid

Serbuan maut
7,0 28 062
oceny
7,0 10 1 28062
7,9 19
ocen krytyków
Raid
powrót do forum filmu Raid

Przecież od dawien dawna nie stworzono tak dobrej napierdalanki jak "The Raid". To nawet ten
Amerykancki "Never Back Down" się chowa przy Raidzie. Choć faktycznie mamy tutaj znawców
i "znafcuf", którym w ambitnych filmach przeszkadza to, że są ambitne (dla niektórych chyba zbyt
ambitne), a w filmach, gdzie z góry zakłada się, że mają być efekciarskie przeszkadza... brak
ambicji. Tłumaczę: To nie miał być ambitny film, żadne zgłębianie filozofii handlarzy
narkotyków, ten film to miała być rasowa napierdalanka, z dobrą muzyką i jako taką
napierdalankę ten film oceniam. Jak dla mnie epic! Muzyka Shinody, sceny walki (Serio dawno
sceny walki nie były tak dobrze nakręcone!), klimat zaszczucia (Taaak!). Serio są filmy, które
ogląda się tylko raz, bo są tak ciężkie, że nie masz ochoty ich analizować, ale są też filmy, które
oglądasz setki razy żeby nacieszyć zmysły tym, co widzisz na ekranie i The Raid jest takim
filmem. I to udanym filmem. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
4cryingwolf

Zgadzam się z przedmówcą, film rewelacyjny, bójki oraz pojedynki sprawiają ogromne wrażenie, jestem niebywale zaskoczony umiejętnościami aktorskimi i uważam, że ocena powinna być znacznie wyższa :-)

ocenił(a) film na 10
4cryingwolf

Dokładnie ! żadnej głębi tylko mordobicie ;) czy może być coś piękniejszego ? ( mogło by być gdyby było mniej chińczyków ale w końcu kto jest mistrzem tej kategorii ;) )

scream_1035

Żadnych kutwa chińczyków! To zupełnie inny nastrój, kultura, styl, klimat, społeczeństwo...noż ku..wa nawet oczy i kolor skóry chińczycy mają inny.
To tak jakby mówić, że ruscy i polacy to to samo tylko dlatego, że oba narody słynną z picia Czystej.

PS
Sorry, że wybuchłem, ale to już....któryś raz jak czytam coś takiego w postach pod tym filmem i już....nastąpiła u mnie "kumulacja" ;)

ocenił(a) film na 10
rhotax

ojej ludzie z Chin i Indonezji (mój błąd zdarza się każdemu) są podobni mianowicie ciemne włosy i trochę skośne oczy o to mi chodziło ... a jeśli mylili by nas z ruskami to nie dlatego co pijemy tylko dlatego że wizualnie jesteśmy podobni (kolor skóry itp.)

ocenił(a) film na 10
4cryingwolf

Dla mnie mistrzostwo - Jak walczył pałką i nożem z maczetami to było coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones