PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629688}

Raid

Serbuan maut
7,0 28 062
oceny
7,0 10 1 28062
7,9 19
ocen krytyków
Raid
powrót do forum filmu Raid

Do 40 minuty to bezapelacyjnie jeden z najlepszych filmów akcji. Scena walki z wykorzystaniem noży wciska w kanapę, szczególnie gdy człowiek zdaje sobie sprawę jak
ekstremalnie niebezpieczny może być nóż w rękach wykwalifikowanego policjanta. Później zdecydowanie film dryfuje w kierunku filmów kung-fu staje się nudy, przewidywalny i
męczący, szczególnie pojedynek z kung-fu bossem - tym z długimi kręconymi loczkami. Tam godzinami można kruszyć przeciwnikiem ściany i nic się nie dzieje. Dostaje wstaje
walczy dostaje wstaje walczy - musiałem sobie herbatę zrobić bo nie mogłem doczekać się finału.
Jednak do 40 minuty film moim zdaniem kładzie nawet Leona Zawodowca, szkoda że reżyser nie utrzymał tempa do końca.

ocenił(a) film na 8
heavy_2

ehh , film nie miał na celu pokazać jak największą rzezn - co udało się reżyserowi w 100%

Teraz tylko czekać na 2 i modlić się by tam była jeszcze większa ;d

ocenił(a) film na 7
heavy_2

Racja, poczatek miodny, widziałem przedtem tylko jeden trailer i nie byłem pewien co mnie czeka, ale jak wyrzucił pałkę i nóż to wiedziałem, że już tak dobrze nie będzie. Potem już tylko tępe nawalanie, postronni padający od jednego kopniaka w głowę i boss (trafione określenie) którego w dwóch nie można pokonać, walki z nim strasznie popsuły moim zdaniem klimat, ale to tylko moje zdanie, poza tym nie ma się do czego przyczepić :)

ocenił(a) film na 6
heavy_2

gdyby nie ta końcówka to Sędzia Dredd by się nie umywał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones