PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629688}

Raid

Serbuan maut
7,0 28 061
ocen
7,0 10 1 28061
7,9 19
ocen krytyków
Raid
powrót do forum filmu Raid

Masakra;)

ocenił(a) film na 7

Od dziś czołówka jeśli chodzi o filmy w których pierwsze skrzypce grają strzelaniny i sztuki walki.
Walki są naprawdę dobre, świetnie nakręcone, zagrane i brutalne. Leje się tu sporo krwi.
Niestety jak to często bywa w takich filmach scenariusz jest tylko pretekstem do pokazania rozpierduchy. Poza tym działania bohaterów są momentami nielogiczne. Ogólnie polecam;)

ocenił(a) film na 8
Penguin27

oj tak, masakra. Na ekranie dzieje się tak dużo, że można się spocić od samego oglądania. Na fabułę nie zwracałem specjalnie w tym filmie uwagi, jak sam stwierdziłeś nie to jest istotą filmu, istotą jest niekończąca się akcja, która w tym filmie wygląda świetnie. Film darzę szczególnym "uczuciem" bo zasadniczo nie przepadam za takimi mordobijatykami, to ten naprawdę mi się spodobał.

ocenił(a) film na 10
AVGrind

Zgadzam się z tobą w 100%. Filmów z mordobiciem nienawidzę, Van Damme itp omijam szerokim ale ten wgniótł mnie w fotel i ponad półtorej godziny filmu zleciały jak w oka mgnieniu

ocenił(a) film na 9
kamilos3333

Polecam Sędziego Dreda też tęga rozpierducha :)

ocenił(a) film na 10
TCWolf82

Dzięki na pewno się temu przyjże. Ostatnio mam fazę na filmy z rozpierduchą w roli głównej :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones