PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629688}

Raid

Serbuan maut
7,0 28 062
oceny
7,0 10 1 28062
7,9 19
ocen krytyków
Raid
powrót do forum filmu Raid

.... ale co mnie ciągle drażniło to fakt, że ci cholerni policjanci za nic nie chcieli używać broni.
Najpierw palną zostawili w pokoju (to jeszcze powiedzmy że rozumiem bo nie chcieli zdradzać
swojej pozycji) ale później kiedy nie raczyli nawet podnieś noża, meczety czy choćby pałki nie
dawało mi spokoju i bardzo irytowało - zamiast tego lepiej okładać kolesi gołymi pięściami :))

ocenił(a) film na 9
narrandil

no dobra, okładali kolesi pięściami ale jeden cios czy dwa i martwi, ale gdy bracia walczyli z tym małym japońcem czy hinczykiem czy jak mu tam to on był chyba był jakiś niezniszczalny bo jeszcze miał kawałek szkła w szyi i ich bił i wgl za długo ciągnęła się ta cała scena

użytkownik usunięty
jax5

Dokładnie! Ja za tę scenę z braćmi obniżyłem o 1 oczko. Przeciągnęli te walkę i wyszło trochę sztucznie.

ocenił(a) film na 6
jax5

fakt scena z tym kolesiem była przeciągnięta - szczególnie po tym jak wbili mu szkło a on dalej ich okładał :)
a co do pięści - niestety jak ci z meczetami na niego ruszyli to się męczył i męczył z nimi obijając ich kilkakrotnie a ci ciągle wstawali i dalej jazda :))

ale w sumie to im wybaczam - nigdzie w opisie nie pisało, że film wiarygodny i rzeczywisty tylko że będzie sieka na całego - i fakt była :D

użytkownik usunięty
jax5

Slyszales o historii amerykanskiego bodajze zolnierza, ktory na misji został zaatakowany nozem w glowe i przezyl? wiec nie powiedzialbym, ze to bylo sztuczne

ocenił(a) film na 7
narrandil

Mnie z kolei drażniły niezsynchronizowane odgłosy uderzeń. Nie raz wypatrzyłem sytuację gdy walczący podnosi rękę a tu już "łubudu" albo często stosowany ten sam odgłos - nieważne czy cios był wykonany ręką, nogą, głową czy krzesłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones