PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629688}

Raid

Serbuan maut
7,0 28 062
oceny
7,0 10 1 28062
7,9 19
ocen krytyków
Raid
powrót do forum filmu Raid

Sceny walki

ocenił(a) film na 8

Rewelacyjne dynamiczne sceny walki!!! Polecam

ocenił(a) film na 9
mat206

Genialne, genialne walki. Widziałem wiele filmów z Jackie Chanem, Jetem Li czy Jean-Claude Van Dammem, ale takie wspaniałe walki jak w tym filmie to ciężko. Może "Huragan ognia", "Na pierwszej linii" i "Obrońca" dorównują poziomem.

ocenił(a) film na 8
malysz369

O dzięki za tytuły na pewno zobaczę w najbliższym czasie, "Obrońce" widziałem rewelacja :).

ocenił(a) film na 8
malysz369

I dodam jeszcze parę swoich tytułów może nie aż tak dobrych ale równie warte zobaczenia. Ong bak, Ong bak 2 (już trochę gorszy), Yamakasi, Ip man i 2 (słabsza) za trójkę nawet się nie bierz, 13 dzielnica, Never back down, Bezwzględna gra. Jak sobie jeszcze coś przypomnę to dopiszę.

ocenił(a) film na 8
mat206

Absolutnie się zgadzam. Sceny walk jak z najlepszych filmów akcji rodem z HK. Poza tym maczety, noże, strzelaniny i litry czerwonego płynu.
Akcja niesamowita! No i oczywiście świetna muza!

ocenił(a) film na 8
Lucas1608

Film nieco brutalny, ale w swoim gatunku naprawdę dobry. Sceny walk robią wrażenie i jak na mój gust wyglądają (w odróżnieniu do wielu podobnych produkcji) dość realistycznie - no może z pewnym przymrużeniem oka, ale jednak :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones