PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=327892}
6,0 21
ocen
6,0 10 1 21
Raising Jeffrey Dahmer
powrót do forum filmu Raising Jeffrey Dahmer

To nie tak miało wyglądać . Jeffrey Dahmer był takim szajbusem że na podstawie jego zyciorysu można by stworzyć Thriller Wszechczasów . Morderca z Wiertarką kolekcjonujacy czaszki
" wiertniczy z Milwakuee " ... który z łatwoscia podrywał chłopakow a potem robił z nich sieczke ...

- gdzie są mrozace krew w żyłach sceny z wiertarką ?
- gdzie jest scena jak jeden homoseksualny partner nago wybiega z domu ...
- gdzie są inne ciekawe sytuacje z zycia Dahmera

Jeffrey nie doczeka sie chyba dobrej produkcjii ...

To co co było w filmie to raczej dokument nie dramat ... nie wspominajac już o tym że gra aktorów na poziomie seriali Polskich . Zawiodłem sie liczyłem na wiecej ...

kano

również jestem niezadowolony, oglądałem już chyba wszystkie filmy i dokumenty o dahmerze, żaden mnie nie usatysfakcjonował.
jeśli nikt mnie nie zadowoli w tej kwestii, sam sobie nakręcę film.
Pozatym że perfekcyjnie posługiwał się wiertarką i innymi narzędziami, dręczył zwierzęta, masturbował się nad zwłokami mężczyzn, odbywał z nimi stosunki, spożywał części ich ciał, to jeszcze był namiętnym kolekcjonerem czaszek, dłoni i penisów. gdzie to? ._.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Lucjan_

Ja niekoniecznie mialabym ochote patrzec, jak masturbowal sie nad zwlokami mezczyzn, czy dreczyl zwierzeta. Film jest ok, czasem dobrze spojrzec na pewne rzeczy z innej perspektywy. Film ten wlasciwie nie opowiada o J. Dahmerze, tylko o tym, co przezywal jego ojciec w zwiazku z wychowywaniem syna-potwora a potem aresztowaniem, dlatego nie rozumiem zarzutow przedmowcow.
Moze nie jest to super zrobiona produkcja, ale zasluguje na uwage.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
EdwardGein

filmu nie widzialam ale jedna uwaga odnosnie tego co piszecie-dahmer nie dreczyl zwierzat!!!!!!!!!on kochal zwierzeta,a rozkrawał te ktore znajdowal martwe przy drodze,ciekawi mnie to ze ktos tu pisze ze widzial wszystkie dokumenty o dahmerze i wypisuje brednie ze facet dreczyl zwierzeta.

kano

no wiesz - nie wszystko chyba powinno byc pokazane.. to jak ich jadl tez chcialbys widziec?

dla mnie dokoument o nim plus wywiad z nim, jego ojcem, macocha, dziennikarzem robiacym z nim wywiad w wiezieniu - to byly mrozace krew w zylach rzeczy - no bo dlaczego sie dzieje tak, ze w miare normalnym otoczeniu wyrasta czlowiek zdolny do takich potwornosci?
on sie tak zafiksowal, ze juz nie byl w stanie kontrolowac tego co robi. bardzo ciekawa jest jego osoba i psychika.. bo w sumie jest psychopata a jako jedyny z seryjnych mordercow przeprosil rodziny zabitych za to co zrobil. no niby nic ale jednak - nie jest to typowe.

w tym filmie dokucza debilny wyraz twarzy dahmera jak uderza mlotkiem czy ogolnie jak morduje. ja sobie wyobrazam to tak, ze on robil to z usmiechem na ustach lub po prostu brakiem jakichkolwiek wiekszych emocji. to jak dusil tych swoich kochasiow. zeby zostali z nim na zawsze..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones