PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768001}

Ralph Demolka w internecie

Ralph Breaks the Internet
6,8 34 316
ocen
6,8 10 1 34316
6,4 27
ocen krytyków
Ralph Demolka w internecie
powrót do forum filmu Ralph Demolka w internecie

Pokój pełen księżniczek Disneya ukazanych jak sądzę w karykaturalnym świetle. Tak się nie robi...

ocenił(a) film na 9
ProF_A_N_

Też uważam, że potraktowano je powierzchownie. A kilku księżniczek brakuje w tym gronie.

ocenił(a) film na 7
Anthon_M

Kogo brakowało bo nie zauważyłam?Bo Księżniczki Disneya to marka i nawet odbywa się specjalne zaprzysiężenie w Disneylandzie.

ocenił(a) film na 9
Fragaria

Na pewno brakuje Kidy z "Atlantydy - zaginionego lądu" oraz Eilonwy z "Czarnego kotła". Jakimś tam wytłumaczeniem jest to, że obydwa filmy są dosyć mroczne i mniej popularne od reszty, ale tak - obydwie są księżniczkami.

Anthon_M

Tak jak Fragaria wspomniała, nie wszystkie żeńskie postacie Disneya otrzymują tytuł Księżniczki Disneya. W Disneylandzie nie tyle jest zaprzysiężenie, co koronacja ;) Te wspomniane przez Ciebie nie znajdują się na oficjalnej liście księżniczek. Oficjalnie jest ich 11, w filmie pojawiły się wszystkie - plus Vaiana, która jeszcze była koronowana, i Anna z Elsą, które pewnie w ogóle nie będą, bo mają już tak wyrobioną własną markę, że Disney nie chce ich podpinać pod pozostałe.

ocenił(a) film na 9
snowdog

Racja. Wyszedłem z założenia, że każda księżniczka w filmie Disneya to od razu Księżniczka Disneya.

ProF_A_N_

A moim zdaniem to były najlepsze sceny w filmie :) Uśmiałam się na nich jak nie wiem. Przecież te sceny nie ośmieszały tych historii, raczej potraktowały je z przymrużeniem oka. No i fajnie było zobaczyć je wszystkie razem, do tego w zwykłych ciuchach.

snowdog

Czy ksiezniczki przewijaja sie przez caly film czy sa tylko w jednej scenie?

ocenił(a) film na 9
Claudis_Candy

Są w dwóch scenach, ale mają dość duży wpływ na całą historię.

Anthon_M

Aż tak bym nie przesadzała, że mają duży wpływ ;) Odniosłam raczej wrażenie, że są bardziej jakby ciekawym dodatkiem. To są dwie ledwo kilkuminutowe sceny.

ocenił(a) film na 9
snowdog

[UWAGA SPOILERY]

O tyle duży, że to one podsuwają Vanellope pomysł, żeby pośpiewała do kałuży ;) oraz to one ratują Ralpha przed upadkiem.

Anthon_M

Ale to nie były jakieś mocno istotne wątki dla fabuły. Jakby wyciąć te sceny, to film spokojnie obyłby się bez nich.

ocenił(a) film na 9
snowdog

Nie zgodzę się z Tobą. Jakby nie patrzeć to m.in. dzięki piosence Vanellope postanowiła zostać w Slaughter Race. Jeśli chodzi o uratowanie Ralpha to rzeczywiście zasadniczo ktoś inny mógł go uratować, ale pewnie chodziło o nawiązanie do rozmowy o "silnych facetach, którzy pojawiają się i rozwiązują problemy księżniczek".

Anthon_M

Myślę, że ona i tak by tam została, po prostu doszłaby do tego w inny sposób. Piosenka pokazała tylko dojrzewanie do tej decyzji. Moim zdaniem motyw księżniczek został tu przedstawiony dla urozmaicenia fabuły (bądź też - do przyciągnięcia ludzi do kina), a nie po to, że rzeczywiście był potrzebny - co nie zmienia faktu, że uwielbiam te sceny.

ocenił(a) film na 8
ProF_A_N_

Merida wypięła wtyczkę, popłakałem się ze śmiechu, oczywiście w polskiej wersji.

ocenił(a) film na 5
ProF_A_N_

Ja z checią obejrzałbym pełnometrażowy crossover w karykaturalnym świetle z księżniczkami Disneya :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones