PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768001}

Ralph Demolka w internecie

Ralph Breaks the Internet
6,8 34 256
ocen
6,8 10 1 34256
6,4 26
ocen krytyków
Ralph Demolka w internecie
powrót do forum filmu Ralph Demolka w internecie

morał o tym że prawdziwy przyjaciel pozwoli odejść przyjacielowi podążać za marzeniami .. do mnie trafił .
Poruszyły mnie metafory, takie jak porównanie konfliktu przyjaciół spowodowanego zazdrością poprzez ukazanie wirusa niszczacego miejsce marzeń Wandelopy , oraz walka Ralpha z samym sobą ..
Chciało by się głębszego zanurzenia w ten konflikt by ukazać jego złożoności i rozwinąć głębiej wizje dwóch bohaterów.., ale rozumiem że jest to produkcja skierowana do młodszych widzów i jest to produkt konsumencki ,niekoniecznie film głęboko psychologiczny.
Co do "konsumpcji" to możemy się tu wypasać na łące facebook-ów ,eBay-ów, Pinterest-ów ,itd..
Kogoś może to przyprawiać o mdłości ,szczególnie że starają się nam wytłumaczyć internet od podstaw .
Aczkolwiek w bardzo ładny i zabawny sposób wytłumaczyli jak działają licytacje internetowe, jak działa YouTube. Oczywiście mam na myśli że był to przekaz dla dziecka .
Jako osoba dorosła możesz jedynie wynieść ostrzeżenie , czy nie jesteś zbyt zaborczy wobec partnera/rki / dziecka /przyjaciela/łki?. Czy twój strach przed samodzielnością bliskiej osoby nie przyczynia jej przypadkiem..więcej krzywdy ,niż nawet twój najgorszy wykreowany scenariusz?..
Czy jesteś gotów/owa pozwolić tej osobie spełniać marzenia nawet jeśli oznacza to fizyczne oddalenie się od ciebie ?..





Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones