PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744083}

Randka w ciemno z życiem

Mein Blind Date mit dem Leben
7,2 2 774
oceny
7,2 10 1 2774
Randka w ciemno z życiem
powrót do forum filmu Randka w ciemno z życiem

Czego to nie zrobią nasi sąsiedzi aby ocieplić stosunek do imigrantów. Są tak zdesperowani że tworzą sztampowe komedyjki. Wiadomo, to sami inżynierowie i fizycy. Ograne schematy bez grama dobrego humoru i realnego dramatu. Omijać, populistyczna chała.

PoppinTom

Jesli tylko imigrantow widziales w tym filmie i nic wiecej to nalezy ci pogratulowac spotrzegawczosci panie popytom. prosze przybliz nam na czym polega dobry humor? Widze ze znasz sie na tym rewelacyjnie.

ocenił(a) film na 7
PoppinTom

Żałosny ten komentarz. Może trochę dojrzałeś przez te 4 lata i cos poprawisz?

ocenił(a) film na 3
CzPW

Mam Ci to jakoś grzeczniej wyłożyć abyś zrozumiał. Wyjść od kognitywistyki i poprzez czytanie tekstu kultury oraz antropologię tego ścieku przejść do politycznego fermentu czy sam dasz radę?

ocenił(a) film na 7
PoppinTom

Przy braku wielu znaków interpunkcyjnych powyższy tekst jest prawie niezrozumiały. A problem imigrantów jest marginalny. Mógłby być pominięty i nic by sie nie zmieniło. Nie o to w tym filmie chodzi. Co do rozumienia czegokolwiek to się nie obawiaj. W rozumieniu jestem specjalistą.

ocenił(a) film na 3
CzPW

Jaki tekst? Ten, który właśnie napisałem? Brakuje w nim jednego przecinka po słowie wyłożyć.

PS: Noo...w rozumieniu jesteś specjalistą xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones