PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653774}

Ratujmy Mikołaja!

Saving Santa
5,1 1 322
oceny
5,1 10 1 1322
Ratujmy Mikołaja
powrót do forum filmu Ratujmy Mikołaja!

No nie... słabo...

ocenił(a) film na 4

Wg mnie troszke za bardzo zapętlona historia... dzieci w kinie się nudziły, mało było humoru... ładne postacie, troche śpiewu, kolorowo... ale to tyle... radze poczekać na jakąś ciekawsza animacje...

ocenił(a) film na 6
KtosKcies

Ile masz lat jeśli mogę spytać? I czy uważasz, że ten flm może być dla 11-letniej dziewczynki?

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Pytanie skierowane nie do mnie, ale może lepiej poczekać na Krainę Lodu, myślę że bardziej jej się spodoba

ocenił(a) film na 6

Spoko, po to jest forum, by się różni ludzie wypowiadali :) Dzięki, a jakie wrażenia?

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Nie byłem:) Ale to na oko dla mniejszych dzieci. Kraina wydaje się być "doroślejsza".

ocenił(a) film na 4
AdamBayern01

Generalnie też lubię dobre bajki, gdzie można się trochę wzruszyć i gdy widzę, że dziecko może czegoś się z niej nauczyć... tutaj tego zabrakło, wiało nudą po prostu... historia polegała na ciągłej podróży w czasie i zmienianiu tego co było... generalnie co chwile były powtarzane te same sceny, więc małe dzieci trochę głupiały. Chyba rzeczywiście radziłbym na tę KRAINĘ LODU się wybrać. :)

ocenił(a) film na 5
KtosKcies

Podzielam opinię, że bajka była nudna. Ja byłam z trzylatkiem i na koniec mały stwierdził, że bajka była fajna. Inne dzieci chodziły między rzedami w czasie seansu. Mnie osobiście bajka nie zachwyciła. Kilka nawet momentów wogóle mi się nie podobało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones