PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654969}

Reżyseria: Woody Allen

Woody Allen, a Documentary: Director's Theatrical Cut
7,1 2 232
oceny
7,1 10 1 2232
7,5 6
ocen krytyków
Reżyseria: Woody Allen
powrót do forum filmu Reżyseria: Woody Allen

Czy ktoś potrafi mi powiedzieć jakim motywem muzycznym zaczyna się ten film ? Obie części
zaczynają się tym samym utworem, potem wielokrotnie pojawia się w filmie, co to jest ?

ocenił(a) film na 9
tusiek66

Benny Goodman - sing sing sing, ten utwór jest rowniez motywem przewodnim filmu Manhattan

Szalik999

Zdaje mi się, że chodzi o tę melodię:
http://www.youtube.com/watch?v=wPFDmGW_71E

Również poproszę o info, co to za utwór.

brzask_8

Witam serdecznie i dzięki że zechcieliście zająć głos odnośnie mojego pytania. Do Szalik999 niestety ale Twoja sugestia jest całkowicie błędna, brzask_8 w swoim linku dokładnie wskazał utwór o który mi i już teraz i jemu chodzi.

brzask_8

Witam, jest odpowiedz co to za utwór! Papaver_Somniferum jest Wielka i podała prawidłowy tytuł. Miłego słuchania

tusiek66

Bardzo dziękuję za informację (:

tusiek66

tusiek66 - znam ów ból, szukałam i szukałam music theme z tego filmu, wkręciłam się jak rzedko /ogólnie bardzo mi podchodzi muza Cantelona np. z "Everything is illuminated"/ - i znalazłam:)) Podrzucam Ci więc link - o ile jeszcze go nie posiadasz - ze wszystkimi wątkami muzycznymi autorstwa Paula Cantelona do tego dokumentu. Tobie zapewne chodzi o "Woody's Theme" - wszystkich można sobie tam słuchać do woli. Miłego słuchania:) Nawiasem mówiąc dokument przez wielu krytykowany, a dla mnie baardzo wporzo:) Pozdrowionka

tusiek66

I d**a blada, rozwinęłam się, a linku zewnętrznego nie wkleję, ale jest to stronka scorerevolution i muzykę Cantelona trza sobie na niej znaleźć. Nie ma z tym problemu:)

Papaver_Somniferum

WIELKIE DZIĘKI ! Trochę późno odpisuję ale tak jakoś wyszło. To co podałaś jest Tym o co mi chodzi, To Woody`s Theme Paula Cantelona. Brawo i jeszcze raz dziekuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones