PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040725}

Rebel Moon - Część 2: Zadająca rany

Rebel Moon - Part 2: The Scargiver
4,5 6 704
oceny
4,5 10 1 6704
3,2 8
ocen krytyków
Rebel Moon Część 2: Zadająca rany
powrót do forum filmu Rebel Moon - Część 2: Zadająca rany

Problemem jest Snyder

ocenił(a) film na 3

Mam wrażenie, że gdyby film zrobił ktokolwiek inny wyszło by znacznie lepiej.
Sceny z dupy, non stop slo-mo... szkoda tego budżetu.

ocenił(a) film na 2
kozaq

No mnie rozwaliło jak się okazało że mają kotłownie na statku kosmicznym. Tu już nawet nie chodzi o slo mo tu jest masę bzdur tylko żeby się obrazki zgadzały. Obejrzałem i żałuję bo potem jeszcze ktoś stwierdzi że to olbrzymi sukces.

ocenił(a) film na 3
lokiloki1915

Pierwsze rozbroiło mnie, że ta wioska do której przylatuje cała gwiezdna flota, musi robić żniwa kosami, nosić w upale te worki ze zbożem na plecach, choć obok jest latająca przyczepa, oczywiście w slow mo. Całe szczęście, że nie sierpami i cepami. Potem lekko przysnąłem na tych opowieściach przy stole, a potem gdy babeczka poszła do tego rzygającego plazmą napędu Dreadnota okazało się, że to lata na węgiel, który muszą szuflować palacze. Mam podejrzenie, że te latające czołgi były z kolei na diesel, ale chyba niska norma, dlatego tak kopciły.

lokiloki1915

Co ty nie wiesz, że starship elona też lata na węgiel

kozaq

Zastanawiam się jak można było zrobić takie brzydkie imperium tfu macierz , zamiast monumentalnych statków jakieś obrzydlistwa , zamiast pod kant wystylizowanych ss trooperów banda obszarpańców i brudasów jedynie Ed ze swoja odtłuszczona i okablowana fizycznością i słusznym amokiem w ślepiach pasuje na crimson guarda ;D , Ten Lucas to był jednak czort tez było średnio mądrze ale przynajmniej z biglem i ładnie.

Fritz_de_Witt

A i jeszcze jedno , rozczuliło mnie potwornie sterowanie działem drednota ręcznym kołkiem do tokarki , gdzieś pod plandeka mam taka bestie z lat 70 i czuje ze poszukam i pierdalne

ocenił(a) film na 2
kozaq

Przecież nikt szanujący się nie przyjąłby do realizacji takiego scenariusza. Problemem nie jest Snyder, bo idiotów wszędzie dostatek, a producenci, którzy gotowi są dawać idiotom pieniążki na ich idiotyzmy. Jak to możliwe, że to przeszło przez sito producenckie? Czy badania publiki współczesnej naprawdę mogą wskazywać, że niektórzy ludzie są aż tak głupi, że będą zachwyceni filmem z taką fabułą?

per333

Bo streamingi wolą filmy słabe ale głośne, o których się mówi, niż dobre ale przechodzące bez echa. Uroki takiego formatu biznesowego.

ocenił(a) film na 3
kozaq

Bo Zack Snyder to taki Ed Wood naszych czasów, ale nie wiedzieć czemu, cały czas ktoś mu te filmy jeszcze sponsoruje.

ocenił(a) film na 3
kozaq

ten film ma chyba wszystko, a i tak wygląda jak fest niedorobiony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones