PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877903}

Rebelia

American Insurrection
3,5 94
oceny
3,5 10 1 94
Rebelia
powrót do forum filmu Rebelia
ocenił(a) film na 9
Catullus_2

Adolf nadal ma zwolenników i naśladowców jak widać. Tylko potwierdzasz, że to niestety może nie być SF.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Catullus_2

Nosisz już pomarańczowy mundurek? ;-) Nadal potwierdzasz realność swoim zachowaniem. Rudych też nienawidzisz? A może brązowookich? No do kogo jeszcze pałasz nienawiścią, bo mnie to ciekawi?

Catullus_2

W dzisiejszych czasach powrotu do średniowiecza w naszym kraju rozpiera mnie duma z bycia lewakiem.

soulfly777kris

Wspolczuje

Catullus_2

To miło z Twojej strony że jesteś miły chociaż świat nie jest czarno biały i każdy ma swoje poglądy.

soulfly777kris

Lewackie ideały doprowadziły do mordów na niewiarygodną skalę w XX wieku. Mało ci jeszcze?

afilipowicz

Tak mało mi, jestem lewakiem i chcę mordować.

ocenił(a) film na 9
afilipowicz

Których lewaków masz na myśli? Duchowych kolegów nacjonalistów spod znaku swastyki, czy duchowych kolegów PiSu spod znaku sierpa i młota? ;-)

użytkownik usunięty
wuduxyab

Narodowy socjalizm dzbanie to lewica. To samo tyczy się pisiorów.

ocenił(a) film na 4
Catullus_2

Piłsudski był lewakiem niedouczony gamoniu. Dzięki niemu możesz rozmawiać w swoim języku.

XPIHb

I co w związku z tym, twój obecny Tusk doprowadzi do tego że będziemy mówić po Niemiecku o ile nie po Arabsku,

użytkownik usunięty
XPIHb

A co ten lewak bandyta piłsudski takiego zrobił? Agent austro-węgierski potem niemiecki. Do tego nie miał nic wspólnego ze zwycięską bitwą pod Warszawą.

Catullus_2

Wytłumacz mi, po co i dlaczego rzekoma lewica miałaby robić jakieś badziewie, skoro ma do dyspozycji całe Hollywood i może swoją "propagandę" ubrać w zachwycającą formę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones