PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877903}

Rebelia

American Insurrection
3,5 95
ocen
3,5 10 1 95
Rebelia
powrót do forum filmu Rebelia

Na pewno SF?

ocenił(a) film na 9

Patrząc na komentarze w różnych portalach pod tym filmem, także tutaj, dobrze widać, że to nie SF, lecz realne zagrożenie. Patrząc na oceany nienawiści w komentach i sytuację np. w naszym kraju tylko niewielki krok dzieli nas od podobnej sytuacji. I oby tego kroku nikt nie poczynił. Pseudo "obrońców" kościołów już mamy, tylko brak im pomarańczowych czapeczek.

wuduxyab

Zagrożenie w naszym kraju stanowią agresywne wulgarne hordy lewactwa

ocenił(a) film na 9
ataman2016

Ooo... Naprawdę? A co te hordy robią? Wmuszają w ciebie tabletki zmieniające płeć? Zabraniają ci być białym hetero udającym katolika? I zagrożeniem niby dla kogo jest to mityczne "lewactwo"? Jeśli nie jesteś homofobem, rasistą lub ksenofobem, czyli jeśli jesteś ludzki, to niby co ci grozi? I jeszcze nie widziałem agresywnego "lewactwa", ale za to widziałem często "lewactwo" broniące się przed atakującymi ich pseudo patriotami, takimi jak w filmie, widziałem często pseudo prawicowców nienawidzących wszystkich odmiennych od nich samych w jakikolwiek sposób, kopiących w kilku tego "wrednego peda...a" itp.

wuduxyab

"dobrze widać, że to nie SF, lecz realne zagrożenie."
Ktoś już naprawdę ładnie odlatuje....

ocenił(a) film na 9
kavvosz

To przynajmniej ląduj bezpiecznie :-P

wuduxyab

ładnie się koleś odkleiłeś xD

ocenił(a) film na 9
violator84

Odklej się od szamba to zaczniesz coś widzieć :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones