PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642130}

Rechotek

Ribbit
4,1 674
oceny
4,1 10 1 674
Rechotek
powrót do forum filmu Rechotek

Jak ja to uwielbiam, premiery jeszcze nie było, a ,,inteligenci" już oceniają...

Ocena 4,3
25 głosów

Eh...

ocenił(a) film na 10
Domine_Mortis

Istnieje jeszcze coś takiego jak "Pokaz przedpremierowy" a ja sama na takim byłam dziś o 18:30...
Jednak ja oceniam film wyżej

Anna_kwasniak_9

Mam tego świadomość, w końcu premiera tego filmu ma być jutro, z tego powodu przedpremiery na pewno są w owym czasie dość, że tak to ujmę - ,,popularne", niejednokrotnie jednak widać, że grubo przed premiera czegokolwiek, ba - ledwo po ogłoszeniu przez dany zespół filmowy tego, że film w ogóle POWSTANIE i dopiero co pojawi się na filmwebie wzmianka o nim - już są oceny... Coś jednak widzę, że ostatnimi czasy zablokowano możliwość oceny filmów, których premiery są bardzo, bardzo odległe. No, jeden powód do nerwów mniej.

Domine_Mortis

A premiera za granicą była we wrześniu, jest możliwe by 25 osób widziało za granicą

awksom

Akurat w tym przypadku to bardzo możliwe, moje ,,żale" wynikają jednak z ogólnej tendencji do oceniania filmow przez niektórych, co opisalem powyżej.

Domine_Mortis

Patrząc na zdjęcia, od tej amazońskiej dżungli tchnie Azją (np. widać bambusy).
Gdy widziałam zdjęcie z filmu z ludźmi,pomyślałam, że są z jakiejś starej gry komputerowej...

kin678

Warto w ogóle się na to wybrać, albo w ogóle oglądać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones