PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484297}

Red

7,1 126 189
ocen
7,1 10 1 126189
6,0 18
ocen krytyków
Red
powrót do forum filmu Red

Nie należy traktować tego filmu na poważnie.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

Dokładnie, po prostu dobrze obejrzeć fajnych aktorów jak się dobrze bawią

ocenił(a) film na 8
nudecroft

zdecydowanie tak samo ten film odebrałam, lekki, zabawny, idealny po stresującym dniu w pracy :)

ocenił(a) film na 8
nudecroft

Dokładnie, w kategorii rozrywkowej, jest bardzo dobry. Wiadomo, czasem trzeba obejrzeć cos płytkiego. Wrzucic na luz.

marek_section8

Tak myślę :)

ocenił(a) film na 1
nudecroft

Heh, nawet nie traktując tego filmu poważnie, jest on tak żenujący i słaby. Żałosna parodia filmów szpiegowskich, sensacyjnych. Takich filmów albo się nie ogląda, albo wyłącza po paru minutach, nie da się tego zdzierżyć, aż dziw jaką wysoką ocenę ma, się człowiek tym zasugeruje i dostaje takie gówno. *ujowa muzyka wyjęta spod biurka niespełnionego artysty, scenariusz leży, kwiczy i liże podeszwy innym scenariuszom, żarty gorsze niż w familiadzie... Aż dziw, że nakręcili drugą część... Nie ma to jak dać zarobić i tak obrzydliwie bogatym aktorom za zagranie w takim chłamie, kogo to obchodzi, ważne by swój swojemu zapłacił za pajacowanie. Jest wiele filmów lekkich, do kotleta, nawet możliwych, ale ten jest za lekki, za *ujowy by nawet w tych kategoriach brać go pod uwagę, po prostu za słaby.

Marieka

Czyli krótko mówiąc twórcy takich filmów jak RED śmieją się widzowi w twarz. To jest prawda to co piszesz, zgadzam się.
Mój stary powiada że ci aktorzy wzbogacają się na tylu głupkach którzy oglądają takie filmy jak RED i ma rację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones