PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785900}
5,6 991
ocen
5,6 10 1 991
Redbad: Droga wojownika
powrót do forum filmu Redbad: Droga wojownika

ale podobały mi sie zdjecia, kostiumy ,muzyka, scenografia, lokacje, dobra gra aktorska a co najwaznjeszenp słowa Redbada który powiedział ,ze nikt mu nie bedzie mówic jak zyc ,w co wierzyc i przed kim klekac.Wymowna scena w celi na zamku jak Król Franków podchodzi do Redbbada i mówi mi zeby grał w sprawie religii bo razem ich nie obchodzi co jest na górze tylo wazne zeby ludziom mówic co chca usłyszec to dzisiaj tez tak funkcjonuje.Polakom ten film sie srednio podoba bo pokazuje jakie było i jest chrzescijanstwo a ja kwiadomo wiekszosc Polaków ma mózgi wyprane przez koscioł i w czasie ogladania tego filmu napewno ich to razi i bulwersuje.

krendler

Miód na serce antyklerykała. A film słabiutki.

ocenił(a) film na 2
krendler

Ten film to lewacka manipulacja. Idioci robia takie filmy, gdzie główni bohateorwie są tacy postępowi, co nijak ma się do historii. Żenada.

ocenił(a) film na 6
Olipatka

Film jest zgodny z historia a nie lewacka manipulacja.Lewakiem najwiekszym jesli wogóle istniał bo naukowcy coraz wiecej twierda ,ze był jezusek

Olipatka

Nie widzę w obsadzie czarnych, więc chyba nie lewacki, chyba za są, jeszcze nie oglądałem...

krendler

Film słabiutki, nie dałem rady oglądnąć do końca bo do tego strasznie długi i się nuży ale rozumiem dlaczego lewakom staje... Przecież ten zły kościół, te krzyże, to czego tak nienawidzą, że odcina im myślenie i znów można usprawiedliwić swoje chamstwo i prostactwo, które z nich wychodzi na co dzień, gdy rozmowa schodzi na tematy religii i katolików.

ocenił(a) film na 6
Leon_Romanowski

Chłopie co to za smieszne logika ,ze jak punktuje chore zachowania kk w stosunku do ludzi innej wiary to jest sie lewakiem.Nie jestem lewakiem wcale nie myslalem w tych kategoraich jak ogladałem ten film.Dodam chreszescijanstwo i komuna to ta sama moneta tylko inne strony a prawdziwi prawicowcy dobzre wiedza ,ze chrzescijanstwo a głownie kk to syf i go zwalczali a w planach było calkowite pozbycie sie tego dziadostwa

ocenił(a) film na 8
krendler

Ja prdl dlaczego zawsze Polak musi się żreć. Zamiast obgadać film zaczyna się dyskusja jaki kk zły. A lewacy i cała reszta nie lepsi. Prawda jest taka, że każda strona ma swoje racje, po każdej stronie są radykałowie, którzy będą szli na noże bo ktoś inny ma swoje zdanie różne od ich.

krendler

Już był taki "prawdziwy prawicowiec" co to uważał Kościół Katolicki (nie żadne kaka, kaka to możesz zrobić w sraczu) za syf. Adolf miał na imię.

krendler

Kościół katolicki to ludzie nie tylko hierarchowie ( z greckiego katolikos czyli powszechny, wspólny dla wszystkich) to po pierwsze. Czy chcesz czy nie jesteś katolikiem bo wyrosłeś z tego pnia przez swoich przodków i używasz tych samych kodów kulturowych robiąc to w Twoim wypadku nieświadomie ponieważ nikt tego Ciebie nie nauczył w dzieciństwie. Po drugie plując na kościół plujesz sobie w twarz i nam wszystkim. Po trzecie w tamtych czasach katolicyzm był jedyną opcją, która najbardziej uczłowieczała ludzkie zwierzę gdzie plemiona wyrzynały się namiętnie stawiając na sztandarach swoje pogańskie zwyczaje. I na koniec, ten film to zwykła propagandówka i do tego źle skręcona. Aktorzy są sztywni, przerysowani, efekty z czasów pierwszej odsłony Wojen Gwiezdnych.

krendler

Ja nie mam mózgu wypranego przez Kościół. Uważam go za pożyteczną instytucję, a naganne sprawy, które niektóre osoby duchowne w niektórych krajach popełnili i popełniają, to wyolbrzymiane incydenty, głównie przez środki masowego przekazu sterowane przez lewacko-liberalne i żydowskie organizacje albo z takim kapitałem. Gdy zabraknie Kościoła i jego nauk, to przyjdzie taki czas, że jak Ty albo Twoje dzieci będziecie mieli 75 lat, to skierują Cię na przymusową utylizację, bo będziesz nieproduktywny i stanowić będziesz obciążenie dla młodszej części społeczeństwa. Taki - na razie pojedynczy - przypadek przymusowej eutanazji zdarzył się parę lat temu w Kanadzie. Kościół zawsze przed takimi wynaturzeniami przestrzegał i przestrzega publicznie, dlatego jest tak znienawidzony przez te środowiska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones