PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858877}
6,8 1 835
ocen
6,8 10 1 1835
Redeeming Love
powrót do forum filmu Redeeming Love

Czy ktoś ma jakieś info co do daty premiery w PL?

ocenił(a) film na 8
szeszunia_15

Piątek (21) to chyba premiera światowa

ocenił(a) film na 8
juliettazywica

Możliwe że w Polsce nie bedzie :( w ogóle

juliettazywica

Cały czas mam jednak nadzieję, że pojawi się w polskich kinach. Bardzo na niego czekam. Poza USA jedynie w Afryce dziś ma premierę. Reszta świata ciągle dopytuje..

ocenił(a) film na 8
szeszunia_15

Może być tak jak z filmem ,,Piosenka Grace’’ bodajże , niby premiera była ogólnie światowa ale w Polsce w ogóle nie miał premiery i premiera w Polsce chyba miała być dzis bo jak patrzyłam na Polki zwiastun to było napisane w kinach od 21.01 

szeszunia_15

Nie wiadomo czy w ogóle będzie premiera tego filmu w Polsce. Czekałam na ten film już od paru lat ze względu że powieść zrobiła na mnie piorunujące wrażenie , więc staram się śledzić wszystkie informacje na temat tej produkcji i niestety ale dystrybucja jest bardzo ograniczona, a promocja słaba. Widzę że jakiś szczęśliwiec miał już szanse ocenić film na 6. Jednak dużo osób spoza USA wypytuje kiedy można oczekiwać filmu u nich i każą czekać więc jest szansa ale pewnie z dość sporym opóźnieniem i nie widzę dużych szans na Polskę. Krytycy również nie pomagają :/ wiedziałam że religijne filmy nie mają łatwo w Hollywood ale tutaj trochę przesadzają natomiast fani powieści piszą że dobrze przyłożyli się aby wiernie zaadaptować powieść.

JLaw

Miałam tak ogromną nadzieję, chciałam zabrać siostrę i mamę na ten film, przy całym badziewiu, które puszczają obecnie w kinach, sama ta historia to diament. Książkę pochłonęłam w jeden weekend, co lepsze wcześniej historii nie znałam, przez przypadek trafiłam w tamtym roku na trailer na yt i przepadałam.. Jest jeszcze mała iskierka nadziei, że może ruszą z promocją na Europę..

szeszunia_15

Szkoda że krytycy inaczej odbierają film niż my fani książek, jednak nie będę z góry mówić skoro jeszcze sama nie miałam okazji zobaczyć filmu jednak skoro fanom podoba się to i mi raczej również. Nadzieje również mam, nie skreślam że nie będzie u nas. Ja książkę przeczytałam z 7-8 lat temu co jakiś czas do niej wracając, szczególnie do pewnej sceny którą uważam za jedną z najpiękniejszych, pokazujących miłość bez użycia słów i jestem pewna że jak nie umieścili jej z filmie to obniżę o gwiazdkę, ale jak po przeszło roku znów chciałam do niej wrócić i zobaczyłam informacje to byłam wniebowzięta. No nic pozostaje nam cierpliwe czekać. Jak coś będę wiedziała to na pewno napiszę :)

ocenił(a) film na 8
JLaw

Taka sytuacja była z jednym filmem, niby premiera w Ameryce to premiera światowa zarazem, ale w ogóle nie ruszyli z promocja na Europę

juliettazywica

Tutaj mówią że mamy czekać więc raczej coś będzie. Nawet nie widziałam porządnej promocji w USA, góra 10 wywiadów z główną obsadą i pakiety gadżetów w dniu premiery.

JLaw

Nie przejmowałabym się za bardzo opinią krytyków, ludzie w obecnych czasach źle reagują jak coś ma powiązanie z wiarą/Bogiem... fanom się podoba i to mi wystarczy

JLaw Tutaj tzn. gdzie? Jakieś źródło?

szeszunia_15

"Tutaj "w sensie ogólnym napisałam że każdą czekać fanom z zagranicy na informacje.

ocenił(a) film na 8
JLaw

Tylko niestety nawet w polskim świątynie było ze premiera 21.01, a jakby była premiera w innym terminie to chyba by pisało inna datę :(

juliettazywica

Naprawdę liczyłam, że zobaczę ten film na dużym ekranie. Teraz zaczynam tracić nadzieję. Zerowa informacja nawet po dacie premiery w USA nie napawa optymizmem.. pozostaje liczyć, że będzie szybko dostępny na platformach streamingowych

ocenił(a) film na 8
szeszunia_15

Podobno nie ma być na serwisach typu netflix

ocenił(a) film na 8
szeszunia_15

Udało mi się go niedawno znaleźć online na vidembed.io

juliettazywica

Tak bardzo nie chciałam oglądać tego filmu w złej jakości, w wersji "kinówki", ale światełka w tunelu dalej nie widzę .. także pewnie się skuszę.


Oglądałaś już ?

ocenił(a) film na 8
szeszunia_15

Tak. Ale niestety to jedyna opcja żeby w PL obejrzeć

szeszunia_15

Wystarczyło poczekać 3 miesiące i jest dostępna wersja dvd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones