PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1503}

Reich

6,3 25 059
ocen
6,3 10 1 25059
4,4 5
ocen krytyków
Reich
powrót do forum filmu Reich

Gotuj z Pasikowskim

ocenił(a) film na 3

Do kotła o pojemności 90 minut wrzuć:

450 razy k****
300 innych przekleństw (do smaku)
150 kieliszków wódki
150 szklanek z alkoholem kolorowym
30 kobiecych nóg (koniecznie długich - można je dostać w lepszych agencjach modelek)
20 zgonów
5 niskich lotów aktoreczek
3 ładne samochody
2 stosunki seksualne z nieletnią
2 teksty typu "nigdy ciebie nie zdradzę"
2 zdrady (ona jego i przyjaciel Lindę)
1 Linda

dokładnie wymieszaj (kolejność dodawania składników dowolna)... i WŁALA! Gotowe!

dla dekoracji piosenka Tomasza Lipińskiego.
Podawać po 4 piwie.






_Garret_Reza_

ja tam lubie fast foody ;)

ocenił(a) film na 6
baraja_2

No właśnie, tylko że od upadku PRLu to Pasikowski jako jedyny filmowiec sporządza takie mieszanki, niestety, więc dla mnie to super potrawa.

A zakończenie fajne naprawdę, jak u Tarantino.

ocenił(a) film na 5
Roy_v_beck

czemu go obrazasz?

ocenił(a) film na 4
Roy_v_beck

6 lat minęło i dzięki BOGU (jak istnieje), że coś się w polskim kinie ruszyło. Nie jest już sam.

baraja_2

Stary , siadam :D Idealnie podsumowałeś kino pana Władysława . Mi tam ono osobiście odpowiada :D

ocenił(a) film na 1
baraja_2

Spożyłem danie o nazwie "Kroll"... Cóż, teraz muszę pójść szybko umyć ręce, ponieważ zdaje się, że zjadłem coś nieświeżego:0 Nie skonweniowało mi. Nie polecam...

KORSZUL

Kroll w porównaniu z Reichem to arcydzieło.

ocenił(a) film na 4
baraja_2

Trafiłeś w dychę!!!

Film niestety słaby :(

użytkownik usunięty
baraja_2

Ha ha! Świetne!!! :DDD

ocenił(a) film na 10
baraja_2

Gówn*o się znacie. Nie doceniacie polskiego kina. Dla was tylko amerykańskie się liczą.

ocenił(a) film na 7
DarkUncle

DarkUncle Reich był cienki
Najlepsze filmy Pasikowskiego to obie częsci Psów i Kroll

ocenił(a) film na 3
DarkUncle

Jak dla mnie nie tylko amerykanskie kino sie liczy, wrecz przeciwnie europejskie i mase filmow polskich bylo i jest swietnych, ale napewno do nich nie nalezy Reich, wyjatkowo nieudany:-(

baraja_2

Mniam, mniam.

użytkownik usunięty
baraja_2

Nie wiem czy administratorzy filmweb sprawdzają te wasze głupoty? To nie na temat filmu??? Obsada filmu ,,Reich'' - według mnie wszyscy byli dobrze obsadzeni.

użytkownik usunięty

Możecie pisać jeszcze więcej, a mnie nie zdenerwujecie, może to was zdziwi, ale to nie na temat filmu i robicie z tej strony śmietnik.

ocenił(a) film na 6
baraja_2

Piękne!:) Dodam tylko, że to jak dla mnie wcale nie powoduje, że każdy jego film jest słaby. Choć akurat "Reich" czy "Operacja Samum" niestety tak.

ocenił(a) film na 6
baraja_2

Co ty nie powiesz ?

użytkownik usunięty
chemas

Powiem tak, że w filmie Mirosław Baka zagrał lepiej niż Linda, fajny początek filmu, potem już troszkę gorzej i finał dobry, ale zgadzam się z Pasikowskim, że w sumie nie wyszło. Piękna muzyka Stańko (świętej pamięci). Soundtrack bardzo dobry.

ocenił(a) film na 3
baraja_2

A ja bym dołożył jeszcze niedożywioną babę, przypominającą uschnięte drzewo, żeby za dużo tłuszczu nie było, jako namiastkę pieprzu - 3/10!!!

baraja_2

Zapomniałeś o jakimś pazurze ;-)

baraja_2

i żebyś qrwa wiedział ,że posmakuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones