PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693685}

Rekinado 2: Drugie ugryzienie

Sharknado 2: The Second One
3,2 5 475
ocen
3,2 10 1 5475
3,6 5
ocen krytyków
Rekinado 2: Drugie ugryzienie
powrót do forum filmu Rekinado 2: Drugie ugryzienie

są niespełna rozumu.

Filmy Asylum, a w tym przypadku kontynuacja Rekinado to oddzielna kategoria.
Włączasz taki film na imprezie, w grupie, z piwem bądź blantem w dłoni i oglądasz by się śmiać.

Oczywiście z czystym sumieniem daję 1, ale tylko dlatego, że tak jest uczciwie względem innych filmów. Natomiast poziom absurdu jaki serwuje ta produkcja i jej jakość wykonania w kategorii filmów klasy z końca alfabetu stawia ten obraz dosyć wysoko.

Pytanie tylko czego ta banda oburzonych i narzekających się spodziewała? Dzieła na miarę Twistera? Wystarczy wiedzieć czym zajmuje się wytwórnia i spojrzeć na tytuł. Narzekanie na ten obraz to jakiś głupi poziom hipsterstwa. Twórcy specjalnie robią takie filmy - dla ludzi podchodzących do tego z rozbawieniem i dla idiotów-hejterów, którzy biorą takie coś na poważnie i wyliczają wady.

Wady można wyliczać filmom silącym się na coś więcej niż żart. Rekinado to Rekinado. Dajesz 1 i się śmiejesz :)

conrad_owl

na wikipedii zresztą piszą, że to jest film satyryczny :) dawno się tak nie ośmiałam na filmie jak na tym, dziś słyszałam że robią 3cią część i bomba - tak jak piszesz, piwko znajomi i sharknado czyli kupa śmiechu

ocenił(a) film na 1
qzet

Trzecia część? Czyżby Waszyngton, prezydent pożarty przez rekina? Warto będzie zobaczyć :)

ocenił(a) film na 2
conrad_owl

Ja dałam 7, bo traktuję ten film jako zaje@istą komedię :D Od dawna nic mnie tak nie rozbawiło, mam nadzieję że tak komicznych filmów będzie więcej !

conrad_owl

"Oczywiście z czystym sumieniem daję 1, ale tylko dlatego, że tak jest uczciwie" - genialne...

ocenił(a) film na 1
filter2

Nie chciałbym kiedyś szukać filmu według rankingu i znaleźć Rekinado jako jeden z pierwszej setki ;)

conrad_owl

Obyśmy nie musieli dożyć takich czasów...

ocenił(a) film na 2
conrad_owl

Jakby ludzie dawali hojnie, bo obśmiali się setnie tym filmidłem, to mógłbyś go kiedyś nawet zobaczyć w pierwszej dziesiątce ;)

ocenił(a) film na 1
conrad_owl

Jakbym chciała kiedyś komuś wyjaśnić, czym jest Rekinado, to pokazałabym mu Twój komentarz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones