PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779063}

Rekinado 5: Efekt płetwiarniany

Sharknado 5: Global Swarming
3,7 1 538
ocen
3,7 10 1 1538
Rekinado 5: Efekt płetwiarniany
powrót do forum filmu Rekinado 5: Efekt płetwiarniany

Kino

ocenił(a) film na 4

Będzie wyświetlany w którymkolwiek z kin w Polsce ?

ocenił(a) film na 1
Adamos92a

Film TV, nie będzie w kinie. Będzie na SciFi.

Adamos92a

przecież przy tytule masz "TV" co oznacza, że film idzie od razu do dystrybucji w telewizji. Zresztą kto by chciał na taki syf (zresztą ze studia Syfy) wydawać pieniądze.

_Bunuel_

są fani takiego kina , maja zloty i oni zawsze zapłaca za tego rodzaju filmy, ja uwielbiam po prostu, leje na tym ze smiechu i bawie sie przednie, w sumie byłabym w stanie na to isc do kina dla zgrywu

Ami_656

wiem, że są, sam czasem organizuję z kumplami takie wieczorki czy nawet maratony, wiadomo w jakim celu.
czasem sprawia wielką frajdę wyszukanie filmu kompletnie idiotycznego; sam jestem ciekaw co w kolejnych częściach wymyślą twórcy tej serii.
czekamy na 6.

_Bunuel_

no na szóstkę teraz czekamy, przecież to nie moze sie skończyć rekinową apokalipsą haha,
ja puściłam paru osobom i niestety widziałam ,ze oglądają to dla mnie, ze dwóm kumplom sie w miarę podobało ,ale takiego uwielbienia dla zgrywu jak u mnie u nikogo nie wychwyciłam ,
przynajmniej masz z kim oglądać, po paru piwach jednak łatwiej ludziom wchodzą takie filmy

Ami_656

Ja tam oglądałem na trzeźwo haha. Jako film trudno mi to ocenić... obiektywnie rzecz biorąc to kupa, ale w jakiś dziwny sposób obejrzałem całość i nieźle się pośmiałem.

Ami_656

"Skocze do wody. Nie dopadną mnie." ;)))))

CyboRKg

hehe teksty powalają w takich filmach : zlokalizowałam go leci w stronę Holandii, hehe jak to usłyszałam to sie poskładałam ,ze śmiechu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones