PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041470}
3,5 66
ocen
3,5 10 1 66
Relax I'm from the Future
powrót do forum filmu Relax I'm from the Future

Chała

ocenił(a) film na 3

Dawno takiej durnej chały nie zacząłem oglądać , skończyłem po 30 minutach .

ChrisKrasz

Czyli tak typowo po polsku. Nie wiem, nie widziałem, nie znam się, ale się wypowiem. Książki w szkole też pewnie odkładałeś po pierwszym rozdziale. Dlatego taki bystrzak z ciebie i twoje trzy klasy podstawówki wystarczą, żeby trafić palcem do nosa i pisać mądrości pod filmami których nie widziałeś.

ocenił(a) film na 3
zulu88

Twój komentarz jest równy Twojemu poziomowi . zulu88 :-D Rozumieć trzeba że z RPA i urodzony / urodzona 2 1988 roku ? :-D Ogarnij się , bo typowe polaczkostwo to przysrywanie , podstawianie nóg wszystkim dookoła gdy sie jest "anonimowym" . Za nickiemi, za ciopkom czy w samochodzie . To tak na wstęopie jako komentarz do Twojejego chamskiego komentarza . Po drugie . Jeśli zaczynassz oglądać film to znaczy ze miałeś na niego ochote bo : lubisz filmy , lubisz komedie itd . Czy jesli film po 30 minutach okazuje sie zwykłą kupą to tkwisz przy nim daleej do końca ? Jak pójkdziesz do restauracji i podadzą ci kwaśną zupe to ją jesz do końca bo moze .... bedzie lepsza później . To tyle mojego0 komentarza do kogoś kto nawet sie nie określa jako kobieta czy mężczyzan tylko culu Koniec dyskusji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones