PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741192}

Renegaci

Renegades
5,6 6 345
ocen
5,6 10 1 6345
Renegaci
powrót do forum filmu Renegaci

Czo to za wzór munduru/kamuflażu (woodland) nie jest już przestarzały czasem?

comache

Wszystko wraca... oddziały MARSOC (siły specjalne Marines) aktualnie używają woodlanda np. w afganistanie ;)

ocenił(a) film na 4
sokoov

Prędzej stawiałbym na tło historyczne - wojna w Europie (Jugosławia), to lata 90. Do tego woodland pasuje jak ulał, tak samo od dawna nieużywane już klasyczne wersje M4, które widać na zdjęciach...

han_salami

raczej tak jest, moja odpowiedź była na stwierdzenie, że woodland jest przestarzały ;)

comache

Właśnie wróciłem z kina. Akcja filmu toczy się w 1995 roku (kilka scen rozgrywa się w 1944).

damianturek1992

Film wchodzi do kin dopiero jutro, a Ty oglądałeś go już dwa temu? Oświeć nas "geniuszu" jak to zrobiłeś?

poznaniak

Pokaz przedpremierowy dla posiadaczy karty Unlimited w Cinema City odbył się we wtorek o 19:30.
Potwierdzenie, jeżeli nadal nie wierzysz: https://s26.postimg.org/grkr6x7dl/image.png

I jako, że mam do czynienia z krajanem (domyślam się na podstawie loginu), to Ci powiem, że byłem w Plazie.

Na przyszłość proponuję odrobinę grzeczniej pisać do ludzi.
Pozdrawiam.

damianturek1992

A to przepraszam. Ja ostatni raz w kinie byłem jeszcze w liceum, czyli jakieś 15 lat temu, a wtedy takich rzeczy nie było (mam na myśli kartę, o której wspomniałeś itd.).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones