PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877674}
6,0 12 583
oceny
6,0 10 1 12583
5,8 18
ocen krytyków
Renfield
powrót do forum filmu Renfield

Miłe zaskoczenie :)

ocenił(a) film na 9

Nie wiedziałem do końca czego mogę się spodziewać, szedłem na ten film z otwartą głową. Całość miło zaskakuje. Dużo zabawnych momentów, sporo akcji. Film lekki i fajny. Sceny walki dobrze zrealizowane, postacie barwne i wyraziste, kadry i muzyka również zadowalające. To takie komediowe kino akcji :) Dobrze bawiłem się przez cały seans i wyszedłem z bananem na ustach :) czego można chcieć więcej od tego rodzaju produkcji ? :)

ocenił(a) film na 8
ajuzo

Więcej Cage`a ! :D ale podpisuję się pod Twoją opinią, nie wiedziałem czego się spodziewać poza Nicolasem, dostałem dobry film z akcją w tle.

ocenił(a) film na 8
ajuzo

Zgadzam się, całościowo bardzo udana produkcja, super się bawiłam i żałowałam, że trwał tylko 1.5h (liczę na ciąg dalszy ;D). Jednak to film skerowany raczej do fanów klimatu gore, bo krew leje się tam strumieniami!

ocenił(a) film na 4
ajuzo

film głupi i nurzący.. męczyłem się

ocenił(a) film na 4
Pewex1988

Jak widać większość zadowoli byle co, ważne żeby było dużo krwi i przekleństw

ajuzo

Dokładnie, film miło zaskakuje

ocenił(a) film na 4
ajuzo

Gdy nie tak azjatka z okrągłym ryjem i stara iranka to było by spoko. Te 2 aktorki a szczegoalnie ta azjatka jest nie do przeskoczenia i fatalnie się z nią ogląda cokolwiek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones