PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655472}
6,4 249
ocen
6,4 10 1 249
Renoir
powrót do forum filmu Renoir

Niestety gorzej z treścią, fabuła rozmyta jak kontury u Renoira. A najciekawszym elementem fabularnym okazało się te kilka końcowych linijek tekstu, które wyświetliły się zwiastując wydarzenia z przyszłości. Mimo to, ciepłe barwy, gra świateł, liście, trawa, dziewczyna - magiczne. Myślę, że nawet lepiej by się obroniły gdyby w filmie nikt nic nie mówił i gdyby można tylko patrzeć jak postaci chadzają po ogrodzie :)

Guthwine

gdzie oglądałaś?

ocenił(a) film na 5
Karolina945

w Paryżu

Guthwine

aż zazdroszczę :)

ocenił(a) film na 5
Karolina945

Ale film szału nie robi, naprawdę. Trailer w sumie wystarczy ;)

ocenił(a) film na 5
Karolina945

Z tego co widzę, jeśli ogarniasz francuski, to domyślny gryzoń do udostępniania plików wie coś na temat tego filmu :P Ale w ogromnym rozmiarze.

Guthwine

troszkę ogarniam. dziękuję za wskazówkę :D

użytkownik usunięty
Guthwine

Częściowo zgadzam się ale i tak warto. Według mnie film w naprawdę dobrej jakości obrazu nadrabia braki fabularne. A strona wizualna plus muzyka i stworzony za ich pomocą klimat tworzą unikatowe doświadczenie filmowe. Tak więc ja z kolei polecam:)

ocenił(a) film na 5

Ja się niestety rozczarowałam... Nastawiałam się na film, który mnie porwie, a pozostało tylko zachwycać się pięknem wizualnym. To jednak trochę za mało, jak na film. Czekałam na jakieś emocje, wydarzenia, ciekawe, intrygujące postaci... trochę szkoda.

użytkownik usunięty
Oh_Isabel

Ale ten film głównie dotyka tematyki/definicji sztuki sam stając się niejako obrazem. Więc daje do pomyślenia pod tym kątem a łzawych dramatów, romansów jest na pęczki i pewnie jeszcze wiele powstanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones