PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598799}

Resident Evil: Potępienie

Biohazard: Damnation
6,7 6 880
ocen
6,7 10 1 6880
Resident Evil: Potępienie
powrót do forum filmu Resident Evil: Potępienie

Zombie bez odchodzącej skóry i bez powłóczącej nogi to nie zombie :) Nie podoba mi się kierunek, w którym poszła seria po czwórce. Zmutowane oszalałe wieśniaki bleh. Gdzie się podziała ta magia? ;)

ocenił(a) film na 6
Wina_Woltera

nie wspominając nawet o ciągłym skradaniu się i walce o przetrwanie, każdy bohater ma wgrany system walk jak z dyskietki w matrix'e

Wina_Woltera

ale pojawił się mister X! Jesli nie wiesz o kogo chodzi to te 3 goscie napakowane co lajtowo zabijały lickery...choc jesli jestes tym co gral w pierwsze czesci takze a wnioskuje ze tak to musisz ich pamietac..ja nie grałem ale znam pierwsze odsłony i spin offy na tyle i mi się chciało..duzo sie ogladało na yt waltrough z tych gier

ocenił(a) film na 7
Wina_Woltera

Ja jakos tez nie moglem sie przyzwyczaic do czworki re, ale powiem ci ze przeszedlem raz, drugi i jakos znalazlem w tej grze cos osobliweg, ogolnie w calej tej na ogol prostej historii ktora jest nam przedstawiona w grze. Do tych pasozytow tez szlo przywyknac. A ta czesc animacji lepsza od poprzedniczki moim zdaniem, i o niebo lepsza od filmow z jovovich.

ocenił(a) film na 9
Wina_Woltera

I tak jest to najlepszy RE jaki trafił na duży ekran zaprawdę wielki wyczyn, zrobić coś tak ładnego.
Napompowane akcją i odpowiednio wyważone.

ocenił(a) film na 8
Wina_Woltera

mnie też brakowało klasycznych zoombie, te nowe jakieś dziwne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones