PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593957}

Resident Evil: Retrybucja

Resident Evil: Retribution
5,5 51 142
oceny
5,5 10 1 51142
3,0 7
ocen krytyków
Resident Evil: Retrybucja
powrót do forum filmu Resident Evil: Retrybucja

Wam to płacą za ten "hejt" na Residenta? Ja rozumiem, że jednym film może podobać się bardziej, innym mniej, ale ja pod każdą częścią RE widzę prawie samych frustratów, którzy oceniają te filmy na 1, albo 2.

Czy wy niczego innego w życiu nie oglądaliście, skoro seria RE jest wg. was tak słaba? Najwidoczniej nie, skoro nie macie żadnego porównania.

A już najbardziej śmieszą mnie ci, którzy twierdzą, że w tym filmie nie było żadnej fabuły. Była prosta jak budowa cepa, wy jej nie zrozumieliście, więc to chyba o was źle świadczy, a nie o filmie :D Jedyne do czego mogę się przyczepić, to do tego, że nie zostało wyjaśnione, ile czasu Alice była więźniem Umbrelli. Jednak zakładam, że przynajmniej kilka miesięcy, skoro Wesker zdążył się "nawrócić". Nie wiem też, dlaczego Czerwona Królowa nagle postanowiła zabić wszystkich (być może sama się przeprogramowała jakimś cudem), ale może wyjaśnią to w 6-tej części, którą pewnie zgodnie z tradycją - zmieszacie z błotem. Pomijam to, że robiąc to, wyjdziecie na jeszcze większych gamoni, skoro po obejrzeniu rzekomo FATALNYCH pięciu części, bierzecie się za kolejną, haha.

ocenił(a) film na 5
slawmm

poszczekałeś to teraz japa... pędź na następną do kina, bo już grają :D

ocenił(a) film na 7
androgenius

Obejrzałem już w zeszłym tygodniu. Zamiast dawać mi rady, usiądź, zmieszaj z błotem kolejną część, a później grzecznie japę przymknij i wyjdź z nory, gdy (może) wyjdzie RE7 ;)

ocenił(a) film na 5
androgenius

Dobry cwaniak prosto z neta. Ciekawe czy w oczy powiedziałbyś mu to samo?

ocenił(a) film na 3
slawmm

Jeśli tobie wydaje się, że ten film mógł być dla kogoś "zbyt skomplikowany" że nie zrozumieli tej "wysublimowanej" fabuły, to masz chyba mocno zaniżone standardy inteligencji :)
Wybacz, ale jest dokładnie odwrotnie, obstawiam, że to osoby które dają oceny w okolicy 7 to są tacy co niewiele rozumieją z otaczającego świata, więc jak im reżyser wciska takie nielogiczne "gónwo", to oni nawet nie widzą jakich imbecyli ktoś z nich robi i lecą do kina napychać mu kasę, bo wielmożnie zrobił dla tumanów film niby na podstawie gierki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones