PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757780}

Resident Evil: Wendetta

Biohazard: Vendetta
6,3 3 641
ocen
6,3 10 1 3641
Resident Evil: Wendetta
powrót do forum filmu Resident Evil: Wendetta

Średnio

ocenił(a) film na 5

Akurat bardzo średnio ta animacja wyszła. Stanowczo za dużo tu akcji a za mało budowania napięcia. Sama historia dosyć mocno tu kuleje,jest to kolejna historyjka typu "bardzo zły człowiek postanowił uwolnić niebezpiecznego wirusa i przejęć świat za pomocą broni biologicznej,jedynie dzielni komandosi są w stanie uratować świat przed złowieszczym psychopatą" i tak to wygląda,bardzo naiwne i przewidywalne. Postacie również są nijakie, a szkoda bo jednak postacie Leona i Chrisa mają ogromny potencjał. Sceny akcji momentami są mocno przesadzone i zupełnie nierealistyczne,wiem ,że to może już trochę czepialstwo lecz pewien poziom realności można było zachować. Przydałby się lepszy Soundtrack bo praktycznie jeżeli chodzi o ścieżkę dźwiękową to jest bardzo ale to bardzo przeciętnie,nie zapamiętałem zupełnie żadnego motywu. Jeżeli chodzi o jakość animacji to tutaj są one wykonane na dosyć wysokim poziomie i w tej kwestii nie mam nic do zarzucenia. I tak to wygląda,raz można obejrzeć i zapomnieć,nie ma za bardzo sensu powrót do tego filmu. 5/10.

SolidSnake_5

A ty w ogóle grałeś w gry? Bo wypisujesz takie głupoty jakbyś nie znał gier.

ocenił(a) film na 5
pawel_nowakk

Otóż grałem praktycznie we wszystkie.Re Vendetta jest po prostu słaby,od strony technicznej animacja jest dobrze zrobiona lecz jeżeli chodzi o pozostałe aspekty to akurat jest nie za dobrze.

SolidSnake_5

Jakie aspekty?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones