PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757780}

Resident Evil: Wendetta

Biohazard: Vendetta
6,3 3 649
ocen
6,3 10 1 3649
Resident Evil: Wendetta
powrót do forum filmu Resident Evil: Wendetta

Film, moim zdaniem, bardzo okej. Dobrze oddaje ducha gier, bawiłem się świetnie obserwując szalone akcje z udziałem Chrisa i Leona, a i występ Rebecci zaliczam na plus, bo w grach pojawiła się ostatnio w RE:0 i słuch po niej zaginął.
Muszę natomiast poruszyć temat "horrorowatości" tego filmu. Mianowicie uważam, że zarzuty, że film nie jest straszny i jest beznadziejny, jest bardzo nietrafiony. Osobiście rozdzielam gry na dwa nurty: survival horror i gra akcji TPP. Survival Horror to 1, 2, 3, 7, 1 Remake, 2 Remake, Revelations 1 i 2, Code Veronica, a TPP akcji to 4, 5, 6, 3 Remake i wszystkie spin-offy. Do tego trzeba zaznaczyć, że wszystkie gry mają głupiutką fabułę wzorowaną na filmie klasy B. I nie ma w tym nic złego, bo taka jest konwencja. I ten film wzoruje się właśnie na grach skierowanych na akcję, z szóstką na czele. Do tego oferuje fantastyczne wizualia i szalone akcje z udziałem ulubionych bohaterów z serii. Ja bawiłem się wyśmienicie, film bardzo pasował do mojego postrzegania serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones