PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757780}

Resident Evil: Wendetta

Biohazard: Vendetta
6,3 3 649
ocen
6,3 10 1 3649
Resident Evil: Wendetta
powrót do forum filmu Resident Evil: Wendetta

... gry komputerowe wyglądają lepiej .. tutaj poziom wykonania jak filmy renderowane sprzed 15 lat.

ocenił(a) film na 8
Szaja_Labaf

Bohaterowie wyglądają prawie jak żywi, a Ty mówisz, że "bardzo słaba animacji"...ludziom od dobrobytu to już się w dupach przewraca, naprawdę...

Szaja_Labaf

To ma być słaba animacja? Idiotą jesteś czy udajesz?

ocenił(a) film na 5
Szaja_Labaf

Ja się ogląda wersje kinową i to 240p to być może

Pepeis

Nie. HD, akurat jakość obrazu byłą bardzo dobra .

ocenił(a) film na 5
Szaja_Labaf

Pokaż mi renderowany film z taką grafika z przed 15 bądź 10 lat. Czepiasz się tego do czego akurat nie powinieneś

Pepeis

Final Fantasy miał znacznie lepszą grafikę ...i racja, nie potrzebnie się czepiam grafiki ... tylko że fabuła jeszcze słabsza , prosta i płytka ... przy tym filmie filmy Andersona to arcydzieło sztuki filmowej.

ocenił(a) film na 5
Szaja_Labaf

Widziałem iż podasz FF jako przykład gdyż jest to jedyny renderowany film z tamtych czasów ( pierwszy ? ) który zachwycił taką grafiką :P ale przy tamtym filmie pracowało więcej ludzi i był kwintesencją możliwości technologicznych na tamte czasy także FF jest jednak ( a bynajmniej było wtedy ) większa i lepszą marką ( nie polenizowac proszę o nieudanych 2 częsciach FF : ). Ale zgadzam się z Tobą w 100% iż fabuła jest lipna. Tresowane Zombie i nuda wylewająca się z ekranu. Slow motion WOW w animacji to jednak nie robi wrażenia. Ogólnie wynudziłem się przy tej ekranizacji RE jak nigdy

ocenił(a) film na 10
Pepeis

Grafika animacji jest bardzo fajna,a fabuła jest ciekawa,na początku filmu w tym budynku,było widać ze dowódca Jednostki Wojskowej w pokoju tam gdzie był stój,talerze itd to zapomniał sprawdzić Komina czy nikt nie kryje się w kominie zaden stwór

Pepeis

Jakby HD splunęło ci w twarz, to byś powiedział że 240p pada.

ocenił(a) film na 5
Szaja_Labaf

To prawda, że poprzednie części Degeneration 2008 i Damnation 2012 były lepiej wykonane,
ale tworzył obie Makoto Kamiya, a przy tej kto inny maczał palce.
Film bezjajeczny bez klimatu znanego z Degeneration i Damnation.
A gdy zaczęła się akcja np: scena z motocyklem i pieskami, strzelanina w korytarzu to wyglądało jak kino klasy Z.
Szkoda, że tej części nie reżyserowała ta sama osoba co poprzednie.

RE Degeneration 2008 - 8/10
RE Damanation 2012 - 7/10
RE Vendetta 2017 - 5/10

ocenił(a) film na 10
Szaja_Labaf

bardzo dobra grafika animacji :) i świetny film

ocenił(a) film na 7
Szaja_Labaf

Animacja jest super jeśli ktoś twierdzi inaczej to oglądał inny film a sam film spoko przyjemnie się oglądało.

Szaja_Labaf

Jesteś ślepy lub upośledzony umysłowo, choć najprawdopodobniej jedno i drugie. Trzeciej możliwości nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones