PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757780}

Resident Evil: Wendetta

Biohazard: Vendetta
6,3 3 649
ocen
6,3 10 1 3649
Resident Evil: Wendetta
powrót do forum filmu Resident Evil: Wendetta

Nareszcie Chris

ocenił(a) film na 7

W końcu skupią się na innych postaciach a nie tylko i wyłącznie Leonie. Irytowało mnie ciągłe promowanie tej postacie, nie przepadam za nim od czasu kiedy pierwszy raz zagrałem w RE2. Dlatego cieszę się że twórcy wreszcie ruszą trochę do przodu historię Chrisa.

mmurzyn17

Chrisa już w grach za często pokazywali w ostatnich latach.Trochę może się już przejeść.Rozumiem że Leon i Chris to tacy głównie główni bohaterowie serii ale za dużo ich i powinni dać im odpocząć.W końcu i oni przejdą na zasłużoną emeryturę.Tylko zaraz pojawiły by się głosy że nie ma tych bohaterów.

ocenił(a) film na 10
mmurzyn17

Ja również nie trawię Leona od początku, czyli kiedy po raz pierwszy grałem w RE2. Zresztą dla mnie generalnie sama gra wyglądała dużo lepiej w swojej pierwotnej wersji, gdzie jako grywalne postacie mieliśmy Leona i Elzę.
Ale do sedna - Resident Evil Degeneracja bardzo mi się podobał. Potępienie z kolei było dla mnie potwornie nudne i zdecydowanie nie podobała mi się fabuła, nie mówiąc już o tym, że po raz kolejny frontmanem został Leon.
Ale muszę przyznać, że zwiastuny trzeciego filmu CGI wyglądają bardzo obiecująco i klimatycznie. Mam nadzieję, że film się uda i zatrze moje złe wrażenie po części drugiej. A najlepsze, że (chyba po raz pierwszy) twórcy biorą się za jedną z postaci "oryginalnych", tj. Rebeccę Chambers. Ciekawe, czy, jeśli film się uda, twórcy pokuszą się o dalsze kontynuowanie animowanej serii - byłoby dobrze, bo, jak dotąd, te filmy wypadają dużo lepiej od fabularnych, które - na szczęście - dobiegły końca wraz z najnowszą częścią.

ocenił(a) film na 7
R3Mi

A widziałeś najnowszy zwiastun? Tam Leon zachowuje się jak John Wick z kodem na nieskończoną amunicję, przy nim Chris wypada jak jakiś leszcz mimo tego, że to właśnie on ma większe doświadczenie militarne w końcu należy do sił specjalnych a Leon z tego co pamiętam był chyba ledwo zaczynającym karierę policjantem. Irytuje mnie to, że promują go na jakiegoś wielkiego koksa.

Ale faktycznie fajnie zobaczyć że poruszą wątek postaci oryginalnego RE :)

ocenił(a) film na 10
mmurzyn17

Prawdopodobnie widziałem wszystkie zwiastuny, bo staram się być na bieżąco w temacie, jako że RE należy do mojego top 5 serii gier. Generalnie już sam fakt, że Leon JEST w tym trzecim filmie mnie irytuje, ale, na szczęście, zwiastuny wyglądają bardzo dobrze i nie mogę się doczekać, aż to obejrzę. Zwłaszcza, jeśli są Chris i Rebecca z mojej jak dotąd ulubionej części gry, czyli jedynki.

R3Mi

bedzie ogladane

ocenił(a) film na 9
mmurzyn17

Leon był świeżakiem pierwszego dnia na służbie w RE2, a i tak jako jeden z nielicznych przetrwał koszmar w Raccoon.

Od 4 części został agentem rządowym i jego umiejętności wzrosły niebotycznie, znacznie przewyższając Chrisa. Jak ktoś śledzi wydarzenia z gier, to nie powinien być zaskoczony.

ocenił(a) film na 7
giant enemy crab

Jeśli dobrze pamiętam z RE5 to Chris przeszedł specjalne szkolenie żeby być w stanie walczyć z Weskerem.
Leon został agentem rządowym ale dopiero po incydencie w Raccoon. Natomiast Chris, Jill, Rebecca byli w oddziałach specjalnych długo przed. Raczej Leon nie jest tak dobry jak Jill lub Chris.

mmurzyn17

Leon był zajebisty w RE4, walka na noże z Krauzerem suuuper

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones