PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030886}

Resident Evil: Wyspa śmierci

Biohazard: Death Island
5,8 1 252
oceny
5,8 10 1 1252
Resident Evil: Wyspa śmierci
powrót do forum filmu Resident Evil: Wyspa śmierci

Czytając różne komentarze i zastanawia mnie czego ludzie tak naprawdę oczekują od animacji z serii Resident Evil. Mi osobiście ten film się podobał i miło było zobaczyć po raz kolejny ulubione postacie w nieco innej formie niż gry, a z drugiej strony widzę mnóstwo negatywnych komentarzy, zresztą tak jak przy innych produkcjach, choć chyba do tej pory najbardziej oberwał miniserial, który zresztą też mi się podobał. Dla mnie logiczne też jest, że nie są to adaptację gry tylko coś w stylu urozmaicenia fabuły, dodania jakiś innych wątków, itd., więc niekoniecznie musi się to zgrywać z tym co dzieje się w fabule gry i na pewno do tego filmu wrócę, tak jak do poprzednich produkcji, które znam już na pamięć.

ocenił(a) film na 10
Chiyo_Lee

Bo to filmweb gdzie ludzie mają kij w d, nic mniej nic więcej. Jako fan RE, polecam :)

ocenił(a) film na 8
Myksu

Nie tutaj, bo w komentarzach pod filmem też były różne, dziwne komentarze. Niektórzy nawet spłakali się, że się aktorów na animacje wymienia, bo tną koszty. Ten człowiek chyba myślał, że kolejna część filmów z Milą Jovovich. Jako fanka tego
uniwersum również polecam.

ocenił(a) film na 8
Myksu

*Nie tylko tutaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones