PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186641}

Resident Evil: Zagłada

Resident Evil: Extinction
6,7 83 932
oceny
6,7 10 1 83932
5,7 7
ocen krytyków
Resident Evil: Zagłada
powrót do forum filmu Resident Evil: Zagłada

Dwójka mnie powaliła na kolana i mordke... W trójce jest mniej akcji na rzecz fabuły ale i tak 10/10 Fajnie zrobili Isaacs'a... CZEKam na CZWORKE!!!!!!!!!!!!!

masterdeath3

"mniej akcji na rzecz fabuły"? chyba nienormalny jesteś... tu wcale nie ma fabuły

wolfvalo

zgadzam się,Poal A. zarżnął tą częścią trylogie Residenta

ryhu13

Skoro we wrześniu wychodzi Afterlife, to to się zrobi tetralogia..

ocenił(a) film na 10
grisznik

10/10

ocenił(a) film na 10
Jill Valentine

Fabuly jest tyle ile byc powinno, to ma byc rzez a nie cieple kluchy :P
Daje dyche bo wg mnie film trzyma poziom trylogii. W jedynce mielismy posiadlosc, w dwojce miasto. Coz moglo sie stac po rozprzestrzenieniu wirusa, tytulowa zaglada. Swietna kontynuacja sagi. Tak trzymac Mr Anderson :)

PS
Dr Isaacs/Tyrant zywcem z gry wyjety :)

ocenił(a) film na 10
misza71

To prawda a w 4 części Alice będzie walczyła z Umbrella wszystko się zgadza

misza71

Że co trzyma poziom chyba się strzaskałeś młody, poprzednie części były o wiele wiele... lepsze od tego badziewia. Gdzie jest Valentine, co się wydarzyło pomiędzy drugą a trzecią częścią to mnie interesowało a zobaczyłem tylko kupę piachu. Aż tak mały mieli budżet czy co ? I jeszcze jedna uwaga głupota goni tu głupotę np: Tyle czasu przeżyli we wrogim środowisku pełnym zombie i innego plugastwa a dali się paru łaziorom z furgonetki LITOŚCI.

ocenił(a) film na 6
ryhu13

Co wy się wogle tak podniecacie przecież Resident to średniawka jakich wiele....Najbardziej nie rozumiem podjarki częścią pierwszą która byla kompletnie nudna pod każdym kątem patrząc.Z części na część jest coraz lepiej lecz po obejrzeniu part III też mnie nie powaliło na kolana i max co jej daję to 6/10...Także logicznie myśląc "afterlife" dostanie ode mnie max 7,bo wierze że może będzie miał większy budżet i przestana robić te naiwne sceny akcji które tylko smieszą...

ocenił(a) film na 6
ryhu13

Fakt 1 i 2 byly naprawde dobrymi filmami i trzymaly sie mniej lub wiecej ( szcegolnie 1) fabuly gry..... mimo wszystko najbardziej mnie boli ze w filmie i grze ida w ten apokaliptyczny swiat, przez co wiele stracilo klimatu i skonczyla sie wizja normalnego happy endu.....osobiscie wolalbym zeby akcja nie poszla az tak daleko czyli do wymarcia 99% populacji lolz

misza71

Zgadzam sie i pozdrawiam ;)

Jill Valentine

Dla mnie tez 10/10. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
wolfvalo

O co Ci chodzi? Jaka Ty chcesz tu fabułę? To horror/film akcji. Fabuły jest wystarczająco dużo i tyle wystarczy, to nie ma być mega ambitny film pod względem fabuły tylko ma się dużo dziać a tutaj dzieje się dużo i to jest najważniejsze plus efekty i cacy. PROSTE. Właśnie takie powinny być filmy akcji.

użytkownik usunięty
masterdeath3

Będę się śmiał godzinami z każdej osoby która oceniła ten film jako arcydzieło!!!!

ocenił(a) film na 8

A my z Ciebie...
(Wybaczcie za bledy - nie mam polskich zanakow w systemie!)

użytkownik usunięty
boyve5013

No sorry jak tobie podoba się taki szczyt debilizmu absurdu i głupoty praktycznie w każdej scenie to współczuję i takim jak ty rozmawiać nie będę. W dodatku wszystko jest nakręcone "serio" czyli to nie jest żadna komedia! Scenarzysta powinien iść się powiesić.

ocenił(a) film na 1
masterdeath3

Jestem fanem serii gier RE, ale ten film zasluguje na jeden. Totalna kpina i debilizm. Cos jak "Martwica Mozgu" z ta roznica, ze rezyser bral ten projekt na powaznie i dysponowal lepszymi efektami, a to co mu wyszlo nie jest nawet zabawne.

użytkownik usunięty
jp100procent

No dokładnie!! Widziałem wiele złych filmów a nawet takich bardzo bardzo złych (żeby mieć opinie) i ten na pewno zalicza się do ich grupy, bez gadania, koniec i kropka.

ocenił(a) film na 10

10/10

masterdeath3

Dawanie temu filmowi 10/10, to zwykłe ośmieszanie się. Nawet największym klasykom w historii kina rzadko trafia się taka nota. Jak sobie tak przeglądam czasem filmweb, to widzę że pewne rejony opanowali typowi przedstawiciele grupy gimnazjalnej, która wciągnie każde gów$%#$, które się jej podłoży. Ot, wystarczy żeby film był na podstawie gry, do tego dużo strzelanin i efektów specjalnych. Nie ośmieszajcie się młodzieży!

ocenił(a) film na 10
fy2kmk666

Dałęm temu filmowi 10 na 10 bo uważam że na tyle zasługuje nie jestem przedstawicielem młodzieży gimnazjalnej której można wcisnąć każde gówno... Po prostui z zakresu akcja/horror to jest mój ulubiony film ... Lepszy niż saga Obcy, Alien Versus Predator. I oceniam ten film z tej kategorii czyli kategorii gdzie fabułą odgrywa mniejszą role od adrenaliny i efektów specjalnych. A jak jesteś taki mądry to wymień lepsze z tj kategorii. no chyba nie Zmierzch lol :)

ocenił(a) film na 4
masterdeath3

Uwielbiam filmy o zombie... u mnie mocne 4
Dodam że dwójka mi się najbardziej podobała a to afterlife to n/c ;p

ocenił(a) film na 9
masterdeath3

zgadzam się z tobą film świetny.
wolfvalo - czy ty aby na pewno oglądałeś ten film ? bo mi się wydaje że bzdury pleciesz, w ty filmie jest przynajmniej wyjaśniony np. to dlaczego ludzie zmienili się w zombi a to już bardzo duży plus gdyż w większości filmów o zombie potwory te biorą się chyba z kosmosu

ocenił(a) film na 4
SiewcaWiatru_22

ale co to za różnica co ten film nam wyjasnia a co nie....tak naprawdę chodzi o to że RE jest horrorem....gra była w tym klimacie utrzymana i grając w nią człowiek mógł naprawdę najeść się strachu. Natomiast oglądając każdą część filmową RE to mam ochotę tylko się pośmiac...jeszcze pierwsza część jakoś tam trzymała klimat....dało się ją jakoś przełknąć....ale w każdej następnej nie chodzi już o Zombie tylko o nowe moce naszej kochanej Supergirl....no parodia poprostu. Niestety z klasycznego horroru zrobili nam film akcji i to na dość słabym poziomie. To tak jak by z Medal of Honor zrobić miusical. Mam nadzieję że kiedyś ktoś inny weźmie się za RE i stworzy film o zupełnie nowej fabule opierający się na grze i który będzie prawdziwym horrorem.

ocenił(a) film na 6
ziger

w pełni się zgadzam ! Jak dla mnie każda część jest coraz słabsza i coraz bardziej odbiega od klimatu RE. Afterlife to już całkowicie zero jakiegokolwiek dreszczyku emocji.

ocenił(a) film na 4
ernesto_90

mocne 4 a ludzie którzy ocenili ten gniot 10/10 radził bym pójście to psychiatry =]

makaveli03

Ten film ma tyle wspólnego z growym Resident Evil, co koń z koniakiem :)

ocenił(a) film na 5
ziger

Niezobowiązujące lekkie kino akcji z piekną Millą Jovovich i racja co do tego że jedynka jakoś najlepiej daje radę ( narazie widziałem 3 części ) i jest najbliższa estetyce horroru.

ocenił(a) film na 3
masterdeath3

Arcydzieło? O nie... Ja tak nie zgrzeszę. Ten film to słabizna w porównaniu ze świetną częścią pierwszą ( drugiej niestety nie widziałam ). Kiedy oglądałam Resident 3 z siostrą, śmiałyśmy się przez cały seans. Moje zdanie jest takie: oceniając ten film w kryteriach horroru jest on dnem, a i w kryteriach filmu akcji nie ma się tu za bardzo czym pochwalić.

3/10

klikk12

No więc film w porównaniu do gry jest niczym.I co z Jill?? o_O

ocenił(a) film na 4
kasztix

smutna prawda jest taka że cała seria żeruje na popularności gry żeby zarobić szmal a fabuła jest zupełnie odmienna od gry i klimat także od niej odbiega. Smutnym jest fakt iż często filmy powstające na bazie gier lub animacji czerpią jedynie tytuł aby przyciągnąć fanów do kin ale fabuła jak i sama akcja jest totalnie spartolona....ja nie wiem...czy aż tak ciężko jest zbudować porządny film który będzie bazował na ulubionej przez wszystkich grze?? Czy tak trudno jest zrobić porządny horror obsadzony w świecie RE?? Przecież w grze nie było żadnych mocy specjalnych, super ciosów, lewitacji ani innych dziwnych ciosów kończących tylko normalne stado zombiaków wyskakujących niewiadomo z kąd które trzeba było rozwalić z największej splówy jaką się obecnie ma:) A w filmie co nam oferują?? za przeproszeniem gówno!!!! nic interesującego i porywającego. Ludzie tylko wydają kasę w błoto idąc do kina lub kupujac film na DVD. Ech....szkoda gadać....żadko kiedy ekranizacja gier w pełni nas zadowala bo nikt się do tego właściwie nie przykłada. Za takie projekty powinni się brać ludzie którzy faktycznie są fanami serii i wiedzą o co w tym chodzi a nie tacy co chcą zbić kasę i się wypromować

ziger

Ludzie którzy oglądają takie ''filmiki'' i oceniają je więcej niż 5/10 na sto pro nie grali w re

ocenił(a) film na 4
kasztix

chyba że w jakąś podróbkę....ja kiedyś kupiłem coś takiego na PS co miało być RE 4...a okazało się jakimś gównem które przeszedłem w pół dnia:/ choć nawet tam nie było super mocy, ognistych kul i innych paranormalnych mocy bohaterów:)

ocenił(a) film na 7
ziger

Lubię serię ale żeby dać akurat tej części 10/10 to jest mocna przesada....
Alice dostała jakieś super moce? no bez przesady :D. Mogli dać jej jeszcze teleportacje czy coś.
To była zdecydowanie najgorsza i najnudniejsza część. Najlepsza wg mnie jest pierwsza część ze względu na klimat. Tutaj klimatu nie ma.

ocenił(a) film na 4
Pwuriel

No jak to nie? Przeciez ona w tych filmach skacze, kopie, uzywa jakiejs mocy psyhicznej i roznych innych dziwnych rzeczy. Czesc pierwsza byla jeszcze dobra ze wzgledu na to ze faktycznie chodzilo tam o walke miedzy ludzmi a zombie...a wpozostalyxh to juz zombiaki byli raczejtlem dla walik alice z umbrella

ocenił(a) film na 7
ziger

No właśnie o tym pisze, że w tej części miała jakieś śmieszne moce itp ;p
W zasadzie z takimi "zdolnościami" mogłaby wystąpić w jakieś nowej części Star Wars. Wystarczy dać jakąś świecącą parówkę i Jedi jak nie patrzeć.

ocenił(a) film na 4
Pwuriel

a no tak ;p wczoraj zle odczytałem Twoją wypowiedź; ;Pciekawe jakie moce będzie miałą w najnowszej części :) może powinna móc za dotknięciem dłoni przywracać ludzi do zdrowia :) i przez cały film chodziła by niczym Ghandi po Indiach tylko że ona uzdrawiała by całą ludzkość:):) kto wie może wtedy seria zmieni tytuł na Alice wszechmogąca :D:D

ziger

Czyli co przeszedłeś w pół dnia,bo nie rozumiem cię do końca?

ocenił(a) film na 4
dominik9051

No tak jak napisalem cala gre przeszedlem w pol dnia....ale nie byl to normalne RE tylko jakas strzelanka osadzona w tym swiecie

ziger

To jest niemożliwe żebyś przeszedł ją w pół dnia.Na przejście całej kampania na poziomie Normal potrzeba ok.20 godzin.A gra jest zayebysta

masterdeath3

Zgadzam sie. Dla mnie tez 10/10. Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones